Kategorijos

Kas gali padėti su katilinės įsirengimu namuose?

Jei montuojate naują katilą, vienas iš pirmųjų klausimų, į kurį turėsite atsakyti, yra vieta, kur norite jį įrengti. Galite pasirinkti arba laikyti jį toje pačioje vietoje, kur ir senoji sistema, arba galite pasirinkti perkelti ją į kitą vietą. Daugelis namų savininkų nusprendžia perkelti savo naująjį katilą dėl tokių priežasčių kaip triukšmas, renovacija ar tiesiog norėdami patobulinti savo namų interjerą. Įprastos vietos, kur įrengti katilą. Nepaisant to, kad daugelis gamintojų išleidžia katilus, kurie yra sukurti taip, kad būtų patrauklesni akiai, daugelis namų savininkų vis tiek nori, kad katilai būtų paslėpti spintelėje arba atskirame kambaryje. Štai keletas populiariausių vietų, kuriose namų savininkai pasirenka įrengti katilus: katilinė, virtuvė, sandėliukas.

Tačiau geriausias ir saugiausias pasirinkimas yra įsirengti katilinę savo namuose. Kaip ir ūkinėse patalpose, čia įrengus katilą, jums nereikės jaudintis, kad jis trukdys jūsų gyvenamajam plotui. Yra keletas dalykų, į kuriuos turėsite atsižvelgti, jei ketinate įrengti katilą katilinėje. Pirma, vieta turės būti apkalta ir pakankamai apšviesta. Taip pat turi būti kopėčios, kad prireikus būtų galima prieiti prie katilo. Taip pat būtina susižiūrėti visus saugumo reikalavimus. Kadangi katilinėje gali būti šalta temperatūra, taip pat turėsite užtikrinti, kad jūsų katilas būtų apsaugotas nuo užšalimo ir pasirūpinti  vamzdžių izoliacija. Be to, siena, ant kurios jis montuojamas, turi atlaikyti sistemos svorį, o aplink katilą turi būti pakankamai vietos, kad inžinierius galėtų su ja dirbti bet kokių būsimų techninės priežiūros ar remonto darbų metu.

Kas gali jums padėti įsirengti katilinę? Šiai dienai mes turime daug įmonių, kurios teikia įvairias paslaugas, net ir katilinės įrengimo darbuose. Jei ketinate įsirenginėti katilinę kreipkitės į inzinierius.lt dėl darbų atlikimo.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *