Kategorijos

Kas geriau: fejerverkai ar dangaus žibintai?

Paskutiniais metais vis daugiau žmonių ieško galimybių, kuo paįvairinti savo šventę. Vienos populiariausių  priemonių siekiant įgyvendinti šį tikslą yra fejerverkai bei dangaus žibintai. Vis dėlto, reikia pabrėžti, jog šios priemonės yra pakankamai skirtingos ir kiekviena jų turi tik jai būdingas ypatybes. Nieko keista, kad žmonės, organizuojantiems šventę, kyla klausomas, kas geriau: fejerverkai ar dangaus žibintai? Jei ir jūs nežinote, ką pasirinkti – skirkite kelias minutes šio straipsnelio skaitymui.

Fejerverkai

Jei norite, kad jūsų šventė būtų  triukšminga, fejerverkai – puikus pasirinkimas. Ši pirotechnikos priemonė tiks ir tuo atveju, jei siekiate suteikti kuo daugiau spalvų savo šventei. Dera atminti, jog fejerverkai – atsargumo reikalaujanti priemonė. Jei su fejerverkais elgsitės neatsargiai, rizikuojate susižeisti ar sugadinti fejerverką.

Dangaus žibintai

Dangaus žibintai – idealus pasirinkimas tuo atveju, jei norite savo šventę paminėti tyliai, tačiau įspūdingai. Reikia pabrėžti, kad dangaus žibintai, palyginti su fejerverkais, turi daugiau privalumų: visų pirma, dangaus žibintai yra visiškai saugūs; antra – jų teikiamu grožiu galima mėgautis ilgiau; trečia – dangaus žibintai yra pigesni; ketvirta – jie nekenkia gamtai. Vis dėlto, nors dangaus žibintams ir netrūksta pranašumų, jie negali pasigirti tuo pranašumu, kurį turi fejerverkai – fejerverkų dėka dangus yra nušviečiamos įvairiausiomis spalvomis.

Kaip matyti, tiek fejerverkai, tiek dangaus žibintai, turi tik jiems būdingų privalumų. Kuri priemonė labiau tinka jums – nuspręsti galite tik jūs pats, kai suprasite, ko tikitės iš savo šventės. Na, o jei priimti sprendimą sunku, nedvejokite ir savo šventei papuošti naudokite abi šias priemones – pirmiausia pasigrožėkite fejerverkais, o po to paleiskite dangaus žibintus. Garantuojame, šio nuostabaus derinio dėka jūsų šventė bus išties įspūdinga.

Baigiant šią temą belieka tik priminti, jog jei jūsų šventei bus reikalingas didelis kiekis fejerverkų  ar dangaus žibintų, nepamirškite užsisakyti jų iš anksto. Dar viena pastaba tiems, kurie savo šventę nori papuošti dangaus žibintais ar fejerverkais – šiuos gaminius pirkite tik specializuotuose pirotechnikos parduotuvėse. Tokiu atveju būsite tikri, kad jūsų rankose – saugus ir patikimas gaminys.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *