Kategorijos

Kas per žaidimas pixwords?

pixwords atsakymaiKuo gi taip ypatingas šis pixwords žaidimas ant telefono?  Paskutinėmis savaitėmis labai tapo populiarus pixwords žaidimas. Tikrai sulaukė daug dėmesio, tiek iš mažųjų, tiek iš vyresnės kartos. Pats žaidimas primena kryžiažodžių sprendimą, kur reikia teisingai įrašyti žodį, tai čia viskas vyksta panašiai, tiek vietoj klausimo naudojamas ir pateikiamas paveikslėlis. O daugiau viskas taip pat, reikia iš duotų raidžių teisingai surašyti ir įstatyti į vienas. Taip užskaitomas atsakymas. Manau principą supratote. O jeigu nesupratome, tuomet paaiškinsime kaip reikia žaisti šitą telefoninį žaidimą.

Tokiu būdu žaidžiame kiekviename lygyje. Žaidimas yra neveltui keliomis kalbomis, dabar galima rasti net 19 kalbų. Tai labai didelis pasirinkimas, dar žinant, kad žaidimas yra nemokamas. Taip ne tik lavinsite savo smegenis, atmintį, bet ir kalbų žinias. Galbūt išmoksite naujų žodžių arba prisiminsite senus. Tai labai praktiška ir naudinga.

Ką daryti kai nežinai atsakymo? Kur kreiptis pagalbos? Kur ieškoti atsakymų? O gal patiems sugalvoti? Dabar yra daug visokių būdų kaip palengvinti susisklosčiusią situaciją ir pereiti lygį. Žaidimo metu už teisingus žodžius renkame monetas, šiuo atveju monetos galima sakyti prilygsta taškams. Dabar žaidime yra kelios pagalbos, kuriomis bet kuriuo metu galime pasinaudoti, kai jau matome, kad bus ragai. Tačiau pagalbos yra mokamos, kainuoja monetas. Jeigu esatę surinkę nemažai monetų, tuomet jums ne problema, greitai iškeičiate į norimą pagalbą, o jeigu neturite monetų, tuomet iš žaidimų kūrėjų galima nusipirkti už tikrus pinigus. Kainuoja visai mažai.

Taip pat yra ir nemokamų būdų, tai draugo pagalba arba pixwords atsakymai. Pirmu atveju, galite nufotografuoti savo telefono ekraną ir nusiųsti kokiam draugui ar draugei, kuris žaidžia tą patį žaidimą kaip ir jūs. Galbūt jie bus jau praėję šitą lygį, žinos atsakymą ir jums padės. Jei nenorite prašyti draugų pagalbos, tuomet rinkitės pixwords atsakymai. Dabar internete yra ne viena interneto svetainė, kuriose talpinami pixwords atsakymai. Turime jus pradžiuginti, galime rasti visus atsakymus. Išties gerai, ane? Nieko nelaukia, pradedam žaisti.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *