Kategorijos

Kas skolinasi nemokamai?

Taigi, kodėl ir kas skolinasi nemokamai? Kodėl apskritai, kažkas skolina nemokamai? Tai dažnai kylantys klausimai. Ne vienas žmogus yra pagalvojęs, kodėl kompanijos suteikia paskolas nemokamai? Ar jos tokios naivios ir tiki, kad jų paskolos išgelbės pasaulį? Daugelis apskritai galvoja, kad tai tik paprastas mitas, kurio dėka pritraukia lankytoją, o vėliau priverčia jį sumokėti palūkanas.

Pabandykime atsakyti į visus šiuos kylančius klausimus. Visų pirma, tai tikrai nėra tik mitas. Taip, aš pats savo kailiu tai išbandęs ir žinau, kad tikrai yra nemokamų paskolų. Nemokama greita paskola internetu – tai marketingo triukas. Žmogus, yra suviliojamas skambia reklama. Skolinkis Nemokamai! Tačiau, nepamirškite, kad tai tik pirmą kartą skolinantis iš įmonės. Toks ir yra jų tikslas.

Pritrauktas klientas, paima nemokama paskola. Tačiau yra didelė tikimybė, kad tas pats klientas nebeieškos kitos kompanijos ir skolinsis iš to pačio kreditoriaus. Galbūt taip  ims ir antrą, trečią, ketvirtą ir visas jam reikalingas paskolas. Todėl nemokamai paskolinus – jie nieko nepraranda, o galutiniame variante netgi laimi!

Dabar, galima rinktis iš 3-4 įmonių kurios skolina nemokamai. Jei pažvelgsime atgal penkerius – aštuonis metus, pamatysime, kad tuo metu buvo 10-15 įmonių kurios teikė nemokamas paskolas. Kodėl jos dabar to nebedaro? Sunku atsakyti – gali būti daug priežasčių. Galbūt jų marketingo skyrius mato statistiką ir žino, kad jiems tai neapsimoka. Galbūt turėjo teisinių problemų išduodami nemokamas paskolas. Tai žino tik jie patys.

Kas skolinasi nemokamai? Na o čia, labai paprastas ir aiškus atsakymas. Nemokamai skolinasi protingi ir suprantantys ką daro gyvenime asmenys. Tai jiems leidžia sutaupyti nemažai pinigų. Tarkim jei jums reikia paskolos ir nesate niekada jos ėmęs. Pasiskolinate pirmą kartą nemokamai, grąžinate be jokių palūkanų. Prireikus paskolos antrą kartą – einate į kitą įstaigą kuri tokią paskolą suteikia ir vėl skolinatės be jokių palūkanų.

Šiuo metu tai galite atlikti 3-4 kartus. Tokiu būdu sutaupysite nuo  300 iki beveik 1000 eurų. Priklausomai nuo to, kokias sumas skolinsitės. Todėl skatinu jus naudotis šia galimybe ir skolintis išmintingai. Tačiau nepamirškit, kad kiekvieną paskolą reiks grąžinti. Ir pasistengti tai padaryti laiku, nes kitaip turėsite mokėti didelius delspinigius.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *