Kategorijos

Kas yra diguva?

Diguva – tai internetinė parduotuvė prekiaujanti įvairiausiomis prekėmis Lietuvoje. Savo veiklą vykdo tik Lietuvos teritorijoje. Siūloma produkcija labai plataus pasirinkimo be PVM mokesčio, nes veikla vykdoma pagal individualią veiklą. Kiekvieną dieną yra įkeliama vis naujos produkcijos, mes stengiamės pasiūlyti pačias reikalingiausias prekes, pigiau negu kitose parduotuvėse. Mūsų prekės yra pristatomos per kurjerius tiesiai jums į namus, per 1 – 3 darbo dienas.

Ką galiu rasti jų puslapyje?

Diguva asortimentas yra labai platus, tad rasite pačių populiariausių kategorijų prekes. Ieškote savo vaikui žaislų, maitinimo priemonių, elektrinių automobilių, o gal vaikų priežiūros prekių? Tikrai rasite ne mažą asortimentą jiems. Taip pat turime labai platų asortimentą ir prekių augintiniams, čia galite rasti savo katėm draskyklių įvairiausių dydžių , bei įvairiausių spalvų. Taip pat turime ir šunų gultų, pagal įvairius išmatavimus, tad nesvarbu ar jūsų šuo didelis, ar mažas, tikrai rasite norimą pasirinkimą. Hamakai viena iš populiariausių mūsų kategorijų, nes pas mus rasite įvairiausių dydžių ir įvairiausių spalvų.

Taip pat mes galime didžiuotis, kad galite rasti ,,Siurblys robotas” skiltyje, įvairiausių siurblių vos nuo 30 eurų. Už tokią kainą jie atlieką tokias pačias funkcijas kaip ir brangūs siurbliai. Jie išsiurbs visus jūsų namus, ir jums nereiks vargintis, kad grįžus iš darbo reikia dar eiti tvarkyti namų.

Galime jums vardinti ir vardintis savo prekių asortimentą ir jų pliusus, tačiau nuvykę į mūsų internetinę parduotuvę, viską pamatysite patys, kad kainos yra tikrai žemos.

Kodėl verta pirkti pas jus?

Kaip žinia, šiuo metu siaučia visiems žinomas ,,COVID” virusas. Tad mes siūlome geriausią alternatyvą, užsisakinėti prekes internetu, o jas gauti iš kurjerių tiesiai į savo namus. Taip apsisaugosite nuo įvairiausių pavojų, ir sutaupysite kur kas daugiau laiko.

Radote prekę pigiau nei pas mus?

Mes siekiame užtikrinti savo klientams kuo mažesnes kainas, kad galėtų dažniau pirkti ir sutaupyti kitiems pirkiniams. Tad jei nutiko toks atvejis, kad radote prekę kur nors pigiau, ir nesvarbu ar su akcija, ar išpardavimas, mes pasistengsime kainą padaryti jums dar mažesnę.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *