Kategorijos

Kas yra greitosios paskolos be užstato?

greitos paskolosGreiti kreditai internetu yra suteikiami be jokių užstatų. Galite skolintis, jei esate pilnametis (18 metų) ir net jei turite neigiamos kredito istorijos.Patogu yra tai, kad visa tai galite padaryti iš namų per mobilųjį telefoną ar kompiuterį. Šios technologijos vystėsi taip, kad abu papildo vienas kitą, todėl pasirašyti skolintojo svetainėje galite naudoti abu, bet kai nėra interneto ryšio, tačiau mobilusis telefonas yra po ranka – galiete išsiųsti SMS žinutę ir gauti paskolą po keletą minučių. Kreditas teikiamas asmenims nuo 18 metų, bet dauguma yra nuo 20 metų. Nederėtu skolintis, jeigu turite finansinių problemų, kurios gali sutrukdyti grąžinti kredią. Bukite atsakingi kai skolinates.

Kredito sms žinute, bei ilgalaikių paskolų privalumai

Kreditas sms žinute yra patogus būdas pasiskolinti pinigų per trumpą laiką. Tūkstančiai žmonių, jau pasinaudojo šia greita galimybe, gauti kreditus internetu, nes tai greitas ir paprastas būdas gauti trumpalikę pinigų paskolą. Greitos paskolos prieinamos net 24h per parą, ir pateikus paraišką galima gauti paskolą per 10-20 minučių darbo dienomis, ir anksti ryte ir net naktį, pavyzdžiui, SMScredit.lt Įskaitant savaitgaliais ir švenčių dienomis galės gauti greitą paskolą. SMS kreditai, yra suteikiami nuo 20 metų amžiaus, taip pat gauti SMS paskolą nereikia jokio užstato ar garantijos. Labiausiai greitai lankosi paskolų įmonėms siūlo nuolaidas ir akcijos nuolatiniams klientams, taip pat potencialių naujų klientų įvairovę, ir siūlo pirmąją paskolą nemokamai, kuri suteikia galimybę išbandyti, kaip lengvai veikia ši ypatingą paslauga.

Ilgalaikis pasiūlymas tai ilgalaikės paskolos

Dauguma kreditų bendrovių dabar suteikia greitas trumpalaikes paskolas, tačiau www.mudo.lt kartais būna situacijų, kai skubiai prireikia daugiau pinigų greitų kreditų pasiūlymai neatitinka mūsų reikalavimus. Tada pradedame mąstyti apie ilgalaikes paskolas iš banko. Sąlygos gauti ilgalaikius kreditus, kiekvienam kreditoriui skiriasi nuo grąžinimo termino, tačiau dažniausiai ilgalaikės paskolos grąžinimo terminas yra iki 10 metų. Maksimali paskolos suma gali būti iki 10 000 litų, bet tai priklauso nuo kliento gaunamų pajamų. Pavyzdžiui, kreditorius BIGBANK gali išduoti ilgalaike paskolą be užstato, tačiau būtina parodyti stabilias pajamas, kad klientas galėtu sumokėti ne mažiau kaip 150 litų per mėnesį grąžinimo kredito sumos. Ši sąlyga riboja atsakingai skolinti pinigus ir taip pat sumažina kliento riziką į kreditorių ” juodąjį sąrašą”.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *