Kas yra Kaspersky antivirusinė programa?

kaspersky antivirusineElektroninėje erdvėje, kurioje praleidžiame vis daugiau laiko, galima rasti ne vien tik naudingų dalykų. Ten taip pat slypi ir nemažai grėsmių, o pačios pavojingiausios yra įvairios kenkėjiškos programos: kirminai, Trojos arkliai ir virusai. Kai kurios jų gali pridaryti labai daug žalos, tiek jūsų technikai, tiek ir asmeniškai, pradedant nuo failų ištrynimo ir baigiant svarbių duomenų nutekinimų, kas gali leisti svetimiems žmonėms gauti prieigą prie svarbios jums informacijos. Tokios programos gali netgi nutekinti jūsų bankinius duomenis ir tokiu būdu padaryti nemažą finansinę žalą.

Norint apsisaugoti nuo panašių programų, būtina pasirūpinti antivirusine programa, tiek savo kompiuteriuose, tiek ir telefonuose, kurie tampa vis plačiau naudojami atliekant įvairias operacijas internete ir yra sukaupę nemažai svarbių duomenų apie jus. Kaspersky antivirusinė programa – viena iš žinomiausių ir patikimiausių pasaulyje kovotojų su kenkėjiškomis programomis. Daugiau kaip prieš 20 metų sukurta kibernetinio saugumo specialistų, šiuo metu Kaspersky programos pakliūva tarp 10 labiausiai naudojamų antivirusinių programų pasaulyje.

Tarp Kaspersky produktų galima rasti įvairių sprendimų, atitinkančių jūsų poreikius, nuo asmeninių kompiuterių ir telefonų apsaugos, iki serverių ir duomenų saugyklų sprendimų. Namų vartotojai gali pasirinkti iš kelių variantų, ir priklausomai nuo poreikių, pasirinkti gaminį, skirtą tam tikrai operacinei sistemai arba padedančią apsaugoti ir stebėti vaikų įrenginius, kas mūsų laikais yra ypač aktualu.

Kaip ir bet kuri kita antivirusinė programa, Kaspersky reikia pastoviai atnaujinti, kad ji galėtų efektyviai saugoti jūsų įrenginius nuo naujausių kenkėjiškų programų. Tačiau kelių mygtukų paspaudimu, visus atnaujinimo procesus programa atliks automatiškai ir jums nereikės pergyventi dėl galimų saugumo spragų, ir be baimės toliau naršyti internete, atlikinėjant kasdienius darbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.