Kategorijos

Kas yra mobilus kondicionierius?

Kondicionierius yra daugelio žmonių neatsiejama gyvenimo dalis. Šis prietaisas įrenginėjamas parduotuvėse, restoranuose, biuruose ir įvairiose kitose vietose. Jis padeda tiek sušildyti, tiek atvėsinti patalpoje esantį orą, tad pasitarnauja ne tik karštomis vasaros dienomis, tačiau ir už lango esant stipriam šaltukui. Visgi, nemaža dalis asmenų nenusimano kokį kondicionierių pirkti būtų geriausia, nesupranta apie jų pliusus bei minusus. Turbūt kiekvienas žino, jog šio, kaip ir kiekvieno prietaiso – galime atrasti nemažai rūšių. Tačiau daugelis nė nenumano, koks yra pats populiariausias kondicionierius. Mobilus kondicionierius yra geras kondicionierius, mat jis turi itin daug privalumų, apie kuriuos netrukus ir pakalbėsime.

Kaina. Daugelis tokio tipo kondicionierių yra išties nebrangūs, palyginus su kitais, todėl nemaža dalis asmenų pasirenka būtent šį variantą. Žinoma, jis tinkamas tikrai ne visose patalpose, visgi, tai gali būti puikiu variantu, jei ieškote ko nors pigesnio.

Įrengimas. Šio tipo kondicionieriai yra lengvai įmontuojami, lyginant su kitais. Galbūt dėl to žmonės ir mėgsta juos įsirengti sodo nameliuose ar daugiabučiuose. Be to, pastarųjų gyventojams nereikalingi jokie leidimai, tad visas montavimo procesas nereikalauja daug pastangų.

Dydis. Šio tipo kondicionieriai yra itin patogūs dėl mažo savo dydžio bei mobilumo. Juos nesunku perkelti į kitą vietą, kur nors persivežti. Kraustantis į kitą butą arba laikinai išvykstant, šį kondicionierių galėsite pasiimti kartu.

Visgi, kaip vieną pagrindinį trūkumą, žmonės greičiausiai įvardintų triukšmą, mat kompresorius yra patalpoje. Tačiau, nepaisant to, tai išties puikus, nebrangus ir paprastas variantas norintiems kondicionieriaus.

Kokiu atveju naudojami tokio tipo kondicionieriai?

Dažniausiai tuomet, kai patalpos orą vėsinti reikia tik epizodiškai. Kaip jau minėjome anksčiau, tai puikus variantas, kai norime kaitalioti vietą, kurioje bus kondicionierius, mat jį nesunku pernešti ir įmontuoti kitur. Be to, šis kondicionierius puikiai veikia ir surenkant drėgmę.

Koks šio kondicionieriaus veikimo principas?

Iš esmės, atvėsintas arba nusausintas oras išpučiamas pro priekines groteles, tuomet jis nukreipiamas horizontaliai ir į šonus. Oras vėsinimui paimamas galinėje pusėje ir šonuose. Kadangi visi šio kondicionieriaus komponentai yra viename korpuse, svarbu aušinti karštą kondicionieriaus kondensatorių, kitaip jis ne vėsins, o šildys patalpą. Kondensatoriui aušinti neretai naudojamas pačios patalpos oras, kuris traukiamas per įrenginį ir šalinamas lanksčiu ortakiu, išvestu į lauką per pravirą langą arba specialiai įrengtą angą. Šio kondicionieriaus darbo efektyvumo padidinimui rekomenduojama uždengti ortakio išmetimo į lauką vietą. Be to, svarbu kruopščiai valyti įrenginio filtrus. Jų negalima uždengti užuolaidomis ar kitais objektais.

Dar keli svarbūs dalykai

  • Oro kondicionieriaus negalima jungti, jei patalpoje yra pavojingų medžiagų, skysčių ar garų.
  • Taipogi, rekomenduojama jį apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
  • Statykite jį tik ant lygaus paviršiaus.
  • Kilnojamąjį kondicionierių statykite tik sausose vietose. Venkite vietų, į kurias gali patekti vanduo, pavyzdžiui, prilyti. Taipogi, negalima jo naudoti skalbyklose.

Taigi, mobilus kondicionierius yra puikus ir nesunkiai naudojamas variantas, kuris padės atsivėsinti karščiausiomis vasaros dienomis. Jeigu ieškote kažko nebrangaus, lengvai įmontuojamo, perkeliamo ir nedidelio – šis variantas Jums gali būti pats geriausias.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *