Kategorijos

Kas Yra SEO Tekstai ir Straipsniai?

Manau visi, kurie bent minimaliai besidomi skaitmeniniu marketingu ir rinkodara, yra girdėję apie SEO Tekstus bei straipsnius. Tačiau vistiek kyla klausimas, kas yra SEO tekstai ir straipsniai?  Kokia jų paskirtis ir tikslas? Ar galima juos naudoti savo internetinėje svetainėje? Kokios tekstų ir straipsnių kainos? Panagrinėkime, visus šiuo klausimus ir sužinokime šį tą daugiau.

Kas yra SEO tekstai ir straipsniai?

Tai dažniausiai bent 300 žodžių apimties tekstas, gali būti ir žymiai didesnės 1500 – 2000 žodžių apimties straipsnis. Pagrindinė jų savybė ir išskirtinumas – visų SEO reikalavimų atitikimas. Tai reiškia, kad šie straipsniai ir tekstai atitinka visus “Google” ar kitos paieškos sistemos keliamus reikalavimus. Turi  optimalų kiekį raktinių žodžių, atgalines nuorodas, paveikslėlius, cituojami patikimi šaltiniai ir t.t.

Todėl šie straipsniai yra geriau vertinami paieškos sistemų. Žinoma, kad “Google” nuolatos atnaujina savo algoritmą ir siekia savo tikslo. Pateikti aukščiausios kokybės turinį. Todėl pastaruoju metu, “Google” labai atsižvelgia ne tik į techninius parametrus, tačiau ir į tai, ar straipsnis yra patogus skaityti realiam lankytojui.

Kokia SEO straipsnių ir tekstų paskirtis?

Pirmiausia verta paminėti, kad SEO tekstai ir straipsniai dažnai yra naudojami atgalinėms nuorodoms surinkti. Straipsnis, tos pačios tematikos kaip jūsų svetainės, patalpinamas kitoje svetainėje ir iš straipsnio yra paliekama atgalinė nuoroda į jūsų svetainę. Taip jūs gaunate atgalinę nuorodą iš susijusio turinio, o svetainė kurioje įkėlėte straipsnį – unikalų turinį.

Taip pat, SEO straipsnius galite talpinti ir savo svetainėje. Tačiau patartina neapsiriboti 300 žodžių turiniu, verta parašyti bent 800 žodžių straipsnį, panaudoti susijusius grafinius elementus ir t.t.

Kokia SEO Straipsnių ir tekstų kaina?

Apskritai, rašymo paslaugos yra labai individuali ir su daugybę kriterijų apipinta niša.  Galime tai palyginti su dizaino ar tapybos sritimi. Kiekvienas rašantis, laiko save menininku. Todėl ir kainas nusistato tokias, kokias nori. Kai vienas tekstų rašytojas gali save įkainoti 0,01 eur. cento už žodį, kitas gali imti 50 eurų už 100 žodžių ar trumpesnį tekstą.

Prisiminkite, kad kaina šioje srityje yra kokybę lemiantis faktorius. Tačiau ne visada reikia aukščiausios kokybės straipsnio.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *