Kategorijos

Kas yra seo?

Kas yra seo?

Jei esate svetainės savininkas, Jums laba isvarbu žinot iapie seo. Juk norite kad Jūs ųsvetainė pamatytų kaip įmanoma daigiau žmonių? Norite kad svetainė dirbtų Jums ir neštų pelną? Tai protingas noras ir jis įgyvendinamas, Bet su viena sąlyga – je iJūsų tinklapis bus paieškos sistemu tope. O tam kad patekti į tą topą reikia žinoti bent pagrindinius seo optimizacijos principus.

Search Engine Optimization lietuviškai gali būti verčiamas keletų būdų – seo optimizacija, oprimizavimas paieškos sistemoms, seo paslaugos arba tiesiog seo.

Nežiūrint į vertimo skirtumus vis ivarinta ituri vieną reikšmę – tinklapio optimizacija tolimesniam jo pozicijų paieškos sistemose gerinimui, pagal pasirinktus raktažodžius.

Ne paslapti skad kiekvieno interneto resurso svarbaiusai jo lankomumas. Jei svetainės niekas nelanko jos kaip ir nėra. Kad Jūsų resurdą matytų reikai jį išreklamuoti.

Geriausia lankutojų pritraukimo vieta yra paieškos sistemos, ypač Google. Pagal statistiką, didžiausias tikslinių lankytojų skaičius į tinklapius ateina pagal paieškos užklausas.

Apie 95% vartotojų aplanko tik tris pirmas nuorodas, esančias paieškos reziltatuose. Toliaus šis skaičius labai mažeja, iki dešimtos pozicijos prieina tik 2,2%. Antrą paieškos rezultatų puslapį aplanko tik 1,5% lankytojų. To pasekoje, buvimas pirmame paieškos rezultatų dešimtuke labai pageidautinas bet kuriam interneto resursui. Bet svetainių skaičius internete laba ididelis, o vietų dešimtuke mažai. Kaip aplenkti konkurentus ir apsiekti viršūnę? Šios problemos sprendimas ir yra svetainės seo optimizavimas.

Seo optimizavimas paieškai – tai tai bendras kompleksas veiksmų, tarp kurių paprastai išskiriami trys etapai:

Seo – pirminis etapas, kurio metu atliekami darbai svetainės viduje, diekiant ištaisyti esančias klaidas. turinio keitimu, HTML kodo optimizavimu ir t.t. Tai vadinama vidiniu seo. Kokį tai duos rezultatą priklauso nuo Jūsų žinių seo srityje ir įdėtų pastangų. Taip pat reikia žinoti skirtingų paieškos sistemų algoritmų ypatybes. Dėl šio faktoriaus optimizacija Google skirsis nuo optimizavimo Yandex.

Seo optimizavimas – svetainės iškėlimas į aukštas pozicijas. Tai veiksmų kompleksas, kuris vykdomas jau už svetainės ribų, išorinėse svetainėse, kataloguose, forumuose ir t.t. su tikslu iškelti tinklapį pagal pasirinktas užklausas ir apdidinti autoritetą. Šies veiksmai paparastai vadinami išoriniu seo.

Pasiektų rezultatų palaikymas ir gerinimas. Tai nenutrūkstamas rezultatų ir konkurentų stebėjimo procesas, pasirinktų raktažodžių koregavimas, nuorodų skaičiaus didinimas, turinio keitimas ir papildymas.

Turint pakankamai žinių galima pasiekti neblogų rezultatų savarankiškai, bet dažnai, tam kad pasiekt ipačias aukščiausias pozicijas, gali prireikti ir seo paslaugų profesonalų pagalbos.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *