Kas yra SHA?

shaRemiantis senovės kinų filosofija Sha energija yra neigiama ir bloga. Ten kur yra jos perteklius, vyksta įvairūs konfliktai, žmonės yra viskuo nepatenkinti ir dažnai serga. Veikla, karjera ir darbas stringa arba stovi vietoje. Taip pat tokiose vietose neauga augalai ir mažai gyvybės.

Sha gali būti prilyginama užnuodytai strėlei, negatyviai energijai, tiesioms linijoms ir aštriems kampams, nukreiptiems į jus. Geriausias šios neigiamos energijos pavyzdys – tiesus takas. Senovės kinai tikėjo, jog piktosios dvasios gali judėti tik tiesiai, todėl Rytuose galima pamatyti zigzago formos tiltus, nes manoma, kad taip jos negali pereiti į kitą upės ar ežero krantą. Taip pat jei gretimo namo kampas yra nukreiptas į jūsų butą, tai irgi gali neigiamai veikti jūsų namų energiją. Tam, kad nuo šios neigiamos įtakos apsaugoti savo namus, reiktų užtraukti užuolaidas arba pakabinti Bagua veidrodį, kad jos atspindys grįžtų atgal.

Bagua veidrodis yra labai svarbus. Tai nedidelis apvalus veidrodėlis pritvirtintas ant aštuonkampės lentelės. Tikima, kad jis yra itin galingas ginklas, naudojamas prieš tuos, kurie jums linki blogo ir siunčia neigiamą sha energiją. Rekomenduojama jį kabinti ant išorinės namo sienos, bet gali būti naudojamas ir namuose, mažai pastebimoje vietoje, kur virš durų ar lango, į kurį gali būti nukreipta sha energija.

Neigiama sha energija namuose atsiranda tuomet, kai kaupiame senus, nereikalingus daiktus, todėl geriau išmesti visą šlamštą ir rūbus, kurių seniai nenešiojate. Taip pat nereikia namuose laikyti jokių baldų aštriais kampais; džiovintų, dirbtinių ar nuvytusių gėlių; daiktų, kurie kelia skausmingus prisiminimus.

Tikima, jog sha energija labai trukdo dvasiniam vystymuisi ir augimui, pritraukia nepriteklių, gadina santykius su artimaisiais. Ją galima neutralizuoti tik pasitelkus Feng Shui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.