Kas yra veido valymas?

veido valymasKiek kartų po vakarėlio prastai nusivalėte makiažą ir kritote į lovą ilsėtis? Arba pasportavę iškart nenusiplovėte prakaito nuo veido, kuris po kiekvieno tokio poelgio vis labiau blokuoja Jūsų poras? Laikui bėgant ant veido pradeda kauptis įvairūs įsisenėję nešvarumai, kurių plika akimi nematome, tačiau jie pasireiškia kiek papilkėjusia, šerpetojančia oda. Tokiai odai reikalingas veido valymas.

Veido valymas, tai profilaktinė, higieninė procedūra, kurios metu per veido odos poras iš organizmo pašalinami nešvarumai, šlakai ir toksinai. Specialistai tikina, kad veido valymas yra būtina procedūra kiekvienam, nes maistas, kurį valgome, užteršta aplinka, prakaito ar makiažo likučiai, miego trūkumas, stresas, hormonų svyravimai, trikdo normalų odos funkcionavimą ir skatina  inkštirų bei labai nemalonių kosmetologinių spuogelių atsiradimą. Tokius spuogus kosmetologijos specialistai vadina komedonais.

Pasakysite, na ir kas? Juk naudojate kaukes, šveitiklius ir kitas veido priežiūros priemones, tad Jums veido valymas tikrai nereikalingas. Klystate.  Komedonai susidaro  odos viduje, tad visos minėtos priemonės gali nepadėti. Taip patenkate į užburtą ratą. Perkate vis brangesnes priemones, tačiau norimo rezultato taip ir nesulaukiate. Būtent todėl geriau kartą per mėnesį apsilankyti kosmetologo kabinete ir išlyginti odą bei išvalyti visus nelygumus nei po kelis kartus per savaitę šveisti odą, tepti įvairiais kremais ir nieko nepasiekti.

Veido valymas daromas visų tipų odai, tiesiog kiekvienam tipui reikalingas skirtingas procedūros dažnumas. Pavyzdžiui, jei Jūsų oda mišri arba riebi, ją reikėtų valyti kiek dažniau nei kito tipo odą. Jei oda labai užteršta veido valymą atlikite kartą per mėnesį. Sausos odos savininkės taip pat neturėtų aplenkti kosmetologo kabineto, nes sausa oda yra itin jautri ir jos poras labai sunku atverti.
Daugelis žmonių vengia veido valymo procedūros, nes bijo skausmo ir paraudusios odos dar kelias ateinančias dienas. „Kaip aš vaikščiosiu tarp žmonių su tokiu veidu?“ pasigirsta klausimai ir todėl mintis atlikti veido valymo procedūrą būna atidedama į šoną. Tiesa, procedūra nėra itin maloni ir odas iš tiesų porą dienų būba paraudusi, tačiau procedūros kaina prieinama, o dėl skaisčios, lygios ir švarios odos – verta ir šiek tiek pasikankinti. Juk neveltui sakoma, kad grožis reikalauja aukų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.