Kategorijos

KASKO draudimas

Car insurance

Kiekvienais metais visiem vairuojantiems kyla ta pati problema – kurioje bendrovėje drausti savo automobilį. Kadangi transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas (TPVCA) yra privalomas kiekvienam vairuojančiajam, todėl atsinaujinti jį reikia kiekvienais metais. Todėl, kad dabar draustis siūlo labai daug bendrovių, klientai pradeda ieškoti pačių geriausių sąlygų ir mažiausios kainos. Dabar apsidrausti yra itin patogu bei paprasta, nes tai galima padaryti internetu patogiu metu ir patogioje vietoje. Jeigu dieną esate užimti ir neturite laiko ieškoti klientų aptarnavimo centro tam, kad apsidrausti automobilį, šiuos reikalus Jus lengvai galite susitvarkyti ir vėlai vakare namuose. Paslaugos internetu pasiekiamos visą parą ir kainuoja pigiau. Tai leis sutaupyti laiko bei pasitarti su šeima ir artimaisiais.

Kainą apskaičiuoti taip pat yra labai paprasta – tinklalapiuose pateikiamos kainos skaičiuoklės. Taigi, norit paskaičiuoti, kiek kainuos paslaugos, Jums reikia pasinaudoti skaičiuokle, į kurią suvedus prašomus duomenis, bus pateikta kaina.

Dažniausiai žmonės kartu su TPVCA pasirenka ir KASKO draudimą. KASKo draudimas yra vienas populiariausių Lietuvoje ir geriausia pagalba, kai automobilis apgadintas ar pavogtas. Taip pat jis atlygina nuostolius patirtus auto įvykio metu nepriklausomai nuo to, kas buvo avarijos kaltininkas. Turbūt daugumai žmonių kyla klausimas ar tikrai verta draustis. Deja, atsakymas būtų taip, nes pažiūrėjus į Lietuvos statistinius duomenis, galima drąsiai teigti, kad draustis šiais laikais yra visiška būtinybė. Statistiškai, į eismo įvykius patenka kas dešimtas šalies vairuotojas. Be to, vertėtų paskaičiuoti, kiek kainuotų išlaidos apsidrausti ir, kiek atsieitų automobilio taisymas avarijos atveju bei visi patiriami nemalonumai. Reikia nepamiršti, kad kai žmogus turi automobilį, anksčiau ar vėliau jis gali sulaukti netikėtų staigmenų keliuose. Taigi, KASKO draudimas būna tikras išsigelbėjimas, padedantis sumažinti nemalonumus keliuose bei išvengti didelių išlaidų automobilio remontui. O būna ir taip, kai automobilis yra nepataisomai suniokojamas auto įvykio metu. Dauguma kompanijų suteikia visiškai nemokamą techninę pagalbą, kurios metu Jūs galėsite pasinaudoti pakaitinio automobilio arba taksi paslauga. Ši paslauga sumažins stresą tol, kol automobilis yra taisomas servise.

Apsidraudus Jūsų kelionė bus daug ramesnė bei saugesnė!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *