Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Kavos staliukas: kaip išsirinkti tinkamiausią - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Kavos staliukas: kaip išsirinkti tinkamiausią

Egzistuoja vos keli baldai, kurie svetainės kambaryje geba atlikti „paskutinio taško“ vaidmenį, surišantį interjerą į harmoningą visumą. Kavos staliukas yra būtent vienas iš jų. Tad kaip nesuklysti renkantis šį baldą?

1. Prieš renkantis kavos staliuką, įvertinkite savo poreikius. Kavos staliukas turi būti ir funkcionalus, ir estetiškai patrauklus, tad prieš keliaujant į interjero saloną, svarbu gerai įvertinti savo poreikius. Apgalvokite, ar prie šio baldo valgysite, ar ant jo laikysite dekoratyvius interjero aksesuarus (gėles, žurnalus, žvakes), ar žaisite stalo žaidimus ir pan. Kavos staliukas turi turėti pakankamai stalviršio ploto jūsų poreikiams.

2. Atsižvelkite į kitų svetainės baldų proporcijas. Proporcijos – viena svarbiausių gero interjero sudedamųjų dalių, tad renkantis kavos staliuką, labai svarbu įvertinti sofos dydį. Geras kavos staliukas turėtų būti tokio pačio aukščio kaip sofos sėdimoji dalis arba šiek tiek žemesnis. Jo plotis turėtų sudaryti maždaug ⅔ šio sėdimojo baldo ploto.

3. Pasirinkite tinkamą kavos staliuko dydį. Dydis yra esminis kriterijus, renkantis kavos staliuką. Per mažas arba per didelis kavos staliukas erdvėje gali atrodyti kaip ne savo vietoje, tad nesuklyskite ir skirkite pakankamai laiko tinkamo šio baldo dydžio pasirinkimui.

4. Išsirinkite jums tinkamiausią kavos staliuko formą. Forma yra kitas svarbus aspektas, kurį reikia gerai apgalvoti prieš įsigyjant kavos staliuką. Kavos staliukas gali būti ovalus, apvalus, kvadratinis bei stačiakampis. Formą paprastai padiktuoja interjero stilius, erdvės kiekis, sofos dizainas. Kartais šį pasirinkimą gali padiktuoti ir kilimas, pavyzdžiui, apvalus kilimas gražiai dera su apvaliu kavos staliuku, kvadratinis – su kvadratiniu, stačiakampis – su stačiakampiu.

5. Įvertinkite kavos staliuko medžiagiškumą. Kavos staliukas gali būti pagamintas iš įvairiausių medžiagų. Jis gali būti medinis, metalinis, stiklinis, marmurinis ir pan. Renkantis tinkamiausią šio baldo medžiagiškumą savo svetainei, svarbu atsižvelgti tiek į bendrą interjero stilių, tiek į savo gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jeigu ketinate kavos staliuką dažnai perstumti iš vienos vietos į kitą, geriau rinkitės variantą pagamintą iš lengvų medžiagų. O jeigu jūsų namuose yra mažamečių vaikų, rinkitės tas baldo medžiagas, kurios lengvai nesibraižo.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *