Kategorijos

Kėdės: patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią baldą valgomajam

Valgomojo erdvė labai dažnai tampa ne tik kasdieninio valgymo, bet ir šventinių pasibuvimų, stalo žaidimų vakarų vieta. Renkantis baldus šiai namų zonai, reikia atsižvelgti tiek į jų išvaizdą, tiek į funkcionalumą. Svarbu, kad kėdės prie valgomojo stalo atitiktų žmogaus gyvenimo būdą, būtų komfortiškos, ne per daug sunkios bei kokybiškos. Toliau plačiau aptarsime aspektus, į kuriuos svarbu atsižvelgti, renkantis valgomojo kėdes.

1. Svarbu, kad valgomojo kėdės būtų patogios. Renkantis valgomojo kėdes, dažnai spalva arba dizainas tampa prioritetine vertybe. Tačiau neužmirškite, kad prie valgomojo stalo, vakarienių metu, dažnai yra prasėdima po dvi valandas ir net ilgiau, todėl pirmiausia svarbu įsitikinti, kad kėdės yra patogios.

Jeigu namuose yra vaikų, senjorų arba besilaukiančių moterų, rekomenduojama rinktis kėdes, kurios turi porankius. Porankiai yra pravartūs sėdantis ir stojantis, nes už jų galima pasilaikyti.

Taip pat pravartu rinktis tokias kėdes, kurios lengvai prisistumtų prie stalo. Juk valgomasis – intensyvaus judėjimo vieta!

2. Rinkitės kėdes, kurios yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų. Jeigu greitu neketinate keisti valgomojo baldų, investuokite į kokybiškas jų medžiagas. Svarbu, kad kėdžių konstrukcija būtų tvirta. Geriausia, jeigu ji yra metalinė arba medinė. Šių sėdimųjų baldų gobelenas turėtų būti lengvai valomas, nes valgomojo erdvėje yra padidėjęs įvairių išsipylimų pavojus (pavyzdžiui, ypač lengvai prižiūrima yra oda).

3. Kėdės gali atspindėti žmogaus gyvenimo būdą. Valgomojo kėdės puikiai gali atspindėti žmogaus gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jeigu jums prie širdies formalūs susibūrimai, jums tiks kėdės su aukštomis atkaltėmis. Jeigu jūsų namuose vyrauja atsipalaidavimas, tuomet jums puikiai gali tikti kėdės su žemomis atkaltėmis.

4. Rinkitės kėdes, kurias būtų lengva atitraukti ir pristumti prie valgomojo stalo. Kadangi valgomajame vyrauja intensyvus judėjimas, reikia atsižvelgti į kėdžių svorį. Reikalui esant, jas turėtų būti lengva pernešti iš vienos vietos į kitą. Jos nesudėtingai turėtų būti atitraukiamos ir pristumiamos prie valgomojo stalo.

5. Nebijokite maišyti skirtingų valgomojo kėdžių. Kalbant apie dizainą, kėdžių įvairovė yra itin gausi, tad renkantis tinkamiausią variantą savo valgomajam, reikėtų atsižvelgti į bendrą interjero temą bei spalvinę gamą.

Ieškantiems ko nors įdomesnio, verta išbandyti skirtingų kėdžių prie valgomojo stalo tendenciją. Pavyzdžiui, prie stalo galite derinti to paties dizaino, bet skirtingų spalvų kėdes, arba galite derinti skirtingo dizaino, bet to pačio kolorito arba medžiagiškumo kėdės ir pan.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *