Keleivių vežimas į Roterdamą

photo of city during daytime
Photo by Niels Hunnersen on Pexels.com

Roterdamas yra didžiausias uostas Europoje, kuris suteikia galimybę būti didelės tarptautinės prekybos centru, būti nuolat gyvu bei judriu prekybos ir pramonės centru. Dabar vien tik Roterdamo uoste dirba apie 90 000, o nafta, geležies rūda ir grūdai yra svarbiausios prekybos grandys. Šis miestas per Antrąjį pasaulinį karą buvo beveik visiškai žmonių sugriautas, tačiau greitai atstatytas.

Šiuo metu Roterdamas garsėja moderniais architektūros sprendimais. 2015 metais buvo išrinktas Europos miestu. Tarptautinė Ubanistikos Akademija apdovanojo upės Maso miestą Roterdamą už tai, kad per keletą paskutinių dešimtmečių jis padarė didžiulę pažangą ekonomikos, socialinėje ir miestų architektūros srityse.

Roterdamo miestas yra vienintelis toks, kuriame sukonstruotas pats aukščiausias Nyderlandų statinys –185 metrų aukščio Euromast, tai Roterdamo simbolis ir pasididžiavimas, kuris prilygsta Paryžiaus Eifelio bokštui. O visai netoli Roterdamo yra įspūdingas ir originalus Rooverto forto tiltas, esantis tiesiog vandenyje. Šis tiltas yra impregnuotos medienos ir sukonstruotas ne virš vandens, kaip yra įprasta, o pačiame vandenyje. „Dutch Design Awards 2011“ apdovanojimų festivalyje šio tilto autoriai tapo jo finalininkais, o pats statinys, pavadinimu „Mozės tiltas“, pripažintas geriausiu metų statiniu Olandijoje.

Šis miestas savo prieglobstyje laiko Meno akademiją, Nyderlandų karališkąją gamtos mokslų istorijos draugiją, taip pat Nacionalinį navigacijos ir laivų statybos institutą. Pakankamai žinoma ir garsi yra Roterdamo taikomųjų mokslų universiteto tarptautinė verslo mokykla, siūlanti platų pasirinkimą verslo, vadybos srityse.

Daugelis aplankiusių šį miestą, teigė, jog Roterdamas puikiai tinka turistams: jame lengva orientuotis ir visai nesunku surasti sau tinkamą vietą. Laiką jį aplankyti taip pat rinktis galima atsižvelgiant į kiekvienam tinkamą temperatūrą, kadangi čia pakankamai šiltos žiemos ir vėsios vasaros. Keleivių transportavimas į Roterdamą, tai saugus ir greitas būdas pasiekti ir aplankyti vieną iš Olandijos miestų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.