Kategorijos

Keletas svarbių veido odos priežiūros patarimų

Veido odos prieziura

Didžiausias žmogaus kūno organas yra oda. Todėl, be jokios abejonės, kelias į grožį turėtų prasidėti nuo sveikos, švarios, lygios ir skaisčios odos. Daugelis iš mūsų žino, kad subalansuota ir visavertė mityba bei pakankamo vandens kiekio vartojimas kiekvieną dieną yra gyvybiškai svarbūs, siekiant palaikyti optimalią viso mūsų organizmo sveikatą, o tuo pačiu ir kuo geresnę odos būklę. Tačiau yra ir daugiau išbandytų ir patikrintų odos priežiūros būdų, kurie gali veiksmingai pagerinti jos būklę ir apie kuriuos verta pakalbėti plačiau.

Jei norite tinkamai pasirūpinti savo oda ir teisingai ją prižiūrėti, palaikyti jos gerą būklę, kas ji nuolat atrodytų gražiai ir jaunatviškai, norime pateikti jums keletą naudingų patarimų, kurie turėtų padėti greičiau pasiekti norimą rezultatą.

Pasirinkite tinkamas odos priežiūros priemones

Suprantama, jei norite turėti gražią odą, nereikia tikėtis, kad tai pavyks padaryti per vieną naktį ar per savaitę. Visų pirma turite išsiaiškinti ir suprasti, kokia yra jūsų oda, jos būklė, problemos. Tada, atsižvelgiant į savo odos poreikius, susidarykite kasdienės priežiūros planą savo odai. Kartais gali būti sunku teisingai įvertinti savo odos būklę ir nustatyti jos tipą, todėl šiuo klausimu geriausia kreiptis į dermatologą. Patyręs odos specialistas įvertins jūsų odos būklę ir duos naudingų patarimų, o jei reikis spręsti rimtas odos problemas – rekomenduos specialias priežiūros priemones.

Labai svarbu pasirinkti ir naudoti tinkamas odos priežiūros priemones. Jeigu oda sausa, jos priežiūrai visai netiks riebiai odai skirtos priemonės. Jas naudojant, sausa oda gali prarasti jai taip reikalingą drėgmę; be to, atsiras įvairių kitų nepageidaujamų poveikių rizika. Odai, kuri linkusi į aknę ir uždegimus, reikėtų naudoti produktus be riebalų, kurie padėtų išvalyti odą, neužkimšdami porų. Pasirinkus tinkamus odos priežiūros produktus, bus lengviau spręsti odos problemas ir pagerinti odos būklę.

Išmokite odos priežiūros priemones naudoti teisinga eilės tvarka

Jei norite pajusti maksimalią odos priežiūros priemonių naudą, stenkitės jas naudoti teisinga eilės tvarka ir nuosekliai. Tokiu būdu oda maksimaliai įsisavins kiekvieną produktą. Veido odos priežiūros produktus rekomenduojama naudoti tokia eilės tvarka: odos valiklis, tonikas, serumas paakių kremas, drėkinamasis kremas, apsauginis kremas nuo saulės.

Ryte veido odos priežiūrą rekomenduojama pradėti nuo odos valymo ir tonizavimo. Paskui turėtų būti naudojamas serumas. Po jo galima tepti paakių kremą ir drėkinamąjį veido kremą, o pabaigai – apsauginį kremą nuo saulės. To pakaks, kad būtumėte tinkamai pasiruošę pasitikti dieną.

Vakarinė odos priežiūra šiek tiek skiriasi nuo rytinės. Vakare odą reikia kruopščiai nuvalyti ir ištepti toniku. Prieš naudojant serumą ir paakių kremą, galima naudoti retinolį. Vakare apsauginio kremo nuo saulės nereikia, todėl galima pereiti prie drėkinamųjų priemonių ir veidui skirto aliejaus naudojimo.

Jei visas šis odos priežiūros procesas jums atrodo nuobodus ir varginantis pareiga, galbūt reikėtų pažvelgti į jį kitaip, pavyzdžiui, kaip į savęs palepinimo ritualą. Užsidekite kvepiančią žvakę, įsijunkite ramią muziką ir skirkite šį laiką atsipalaidavimui ir odos poilsiui.

Daugiau: Chalure.lt

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *