Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Keletas triukų, keliaujant Trinidade ir Tobage - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Keletas triukų, keliaujant Trinidade ir Tobage

Sako, čia karnavalai būna ypač spalvingi ir verti dėmesio, tačiau jei specialiai į juos nesitaikėte, geriau į salas atvykite kovo – gegužės mėnesiais. Apie tai rašo ir vietinė spauda. Sezonas tuo metu jau artėja į pabaigą ir dangų vis dažniau prakiurdo debesiukai, bet kainos kanda daug mažiau.

Trinidade geriausia transportuotis su „maxi taxi“ ir maršrutiniais autobusais. Taip už porą litų galima perskrosti kone visą salą. Tranzuoti nepatartina, nes sako, kad vietiniai mėgsta turistus „paprotinti“ ir pagąsdinti, o pradėjus temti apskritai bijomasi imti į kompaniją naujų pakeleivių. Tiesa, vykstant su autobusais, geriau iš karto nusipirkti kuo daugiau bilietėlių, kurie būna įvairių sumų ir tinka visoms kelionėms. Autobusuose grynų pinigų nepriima, o bilietėlių nedideliuose miesteliuose mažai kas turi, todėl turėti jų atsargoje verta.

Jei Trinidade labiau apsimoka keliauti su vietiniu transportu, Tobage salą apvažiuoti smagu su nuomotu automobiliu. Taip daug patogiau, nes autobusai čia ypač reti. Dienai automobilis kainuos apie 80 litų, tad jei esate keturiese, ši kaina bus visiškai priimtina, norint pamatyti visus salos privalumus. Geras laisvalaikis garantuotas.

Abiejose salose nereikia prarasti budrumo. Tobagas ramesnis, bet ir čia turistas lieka turistu, o Trinidade apskritai yra vietų, kuriose geriau nesirodyti. Paklauskite apie tai vietinių ir jie mielai pasidalins informacija apie tai, kur būti saugu, o kur geriau nekišti nosies.

Iš Trinidado į Tobagą ir atgal keliauti galima su milžiniškais, kelis šimtus žmonių talpinančiais keltais, kurie kursuoja dukart per dieną į abi puses (16 litų į vieną pusę, trys valandos plaukimo). Tiesa, savaitgaliais keltus užgula į Tobagą pasilinksminti skubantys trinidadiečiai, tad bilietų rezervacija geriau pasirūpinti iš anksto. Dar tarp salų kursuoja lėktuvai, bet jie dar labiau užkimšti ir gerokai brangesni.

Abiejų salų gyventojai kalba angliškai, bet su tokiu akcentu, kad kartais jų tiesiog neįmanoma suprasti. Tad jei klausiate kelio ar prašote pagalbos, geriau kelis kartus perklauskite, nei pasitikėkit savo klausa, nes išgirdus „štreideštryt till nekštun“ kratinį ne visada bus aišku, kad jums pasiūlė eiti tiesiai gatve iki sekančio posūkio.

Ragaukite šio deserto po truputį. Kartais jis gana aštrus, kartais saldus kaip nežemiškas nektaras, tačiau jis tikrai vertas dėmesio ir susižavėjimo. Čia verta praleisti savo kitokias, smagias, nuotykių ir geros kompanijos kupinas atostogas. Tokios kelionės tikrai niekada nepamiršite ir atsivešite namo tikrai gerų įspudžių.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *