Keliaukimekartu.eu kviečia vykti kartu į Daniją

DanijaJei nusprendėte nuvykti į Daniją, jums greičiausiai prireiks transporto paslaugų. Kiekviena kelionė turi būti saugi ir patogi. Mūsų įmonė keliaukimekartu.eu veža į Daniją jau ne vienerius metus. Mūsų įmonėje dirba ilgą vairavimo patirtį turintys specialistai.  Keletas žodžių apie mūsų transporto priemones. Mes keleivius, siuntinius vežame su techniškai tvarkingomis transporto priemonėmis, todėl kelionės metu neturėtų būti jokių nesklandumų. Taip pat kelionė bus gana komfortiška, nes įrengtos patogios sėdynės, yra kondicionierius.

Kodėl verta vykti į Daniją su mumus?

Visų pirma tai mūsų kokybės ir kainos santykis. Mūsų paslaugų kaina yra palyginti nedidelė. Taip pat kainos ir paslaugų kokybės santykis yra optimalus jums. Jei jau inote savo kelionės datą, tuomet rekomenduojame vietas užsisakyti iš anksto. Nes atėjus kelionė laikui ne visda aglime turėti laisvų vietų. Be abejo, ei atsirado nenumatytų reikalų ir jums prireikia skubiai nukeliauti į daniją, mes lauksime jūsų skambučio. Galime jus patikinti, kad kelionės kain nesikeis.

 Keleivių draudimas

Kiekviena kelionė turi būti saugi. Todėl vežėjo pareiga yra užtikrinti savo keleivių saugumą. Mūsų įmonė turi legalaus vežėjo statusą, todėl visi keleiviai kelionės metu yra drausti. Todėl galite ramiai ir saugiai keliauti.

Siuntos į Daniją

Jei patys nesiruošiate keliauti į Daniją, tačiau turite ten išvykusių artimųjų, greičiausiai jums bus reikalinga siųsti siuntas ir siuntinius. Pašto paslaugos į užsienio šalis yra gana brangios, ogi ir apmokestinamas yra kiekveinas papildomas gramas. Taigi siūlime rinktis mūsų siuntų gabeniko į daniją paslaugas. Visų pirma todėl, kad galėsite siųsti pasirinkto dydžio siuntą už nedidelę kainą.

Siuntinius vežame maršrutais Lietuva- Danija –Lietuva. Todėl ir danijoje gyvenantys jūsų giminaičiai ar bičiuliai galės atsiųsti lauktuvių iš Danijos. Tai labai patogus ir greitas perduoti daiktus ir dovanas. Taip pat jums nereikia sukti galvos kur surasti arčiausiai esantį pašto skytių, kad galėtumėte išsųsti siuntinuką. Mes paimsime siuntinuką iš jūsų namų ir nuvešime iki sutartos Vietos Danijoje.

Kad siuntinukas pasiektų saugiai adresatą mes prašome siuntas supakuoti tinkamai. Ji turi būti įdėti į sandarią pakuotę, kad neiškristų ir nesugadintų šalia esančių siuntų. Nors siuntas perkrauname saugiai ir atsargiai, tačiau ruošiatės siųsti dūžnatį daiktą, patarina jį gerai supakuoti. Įvyniokite jį į burbulinę plėvelę ir užpildykite tuščias vietas putų polisterio granulėmis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.