Kategorijos

Keliones į JAV planuokite atidžiai

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus, Rygos, Kauno, Palangos nuo €12 tik su FlymasterJAV šiuo metu tvirtai laikosi labiausiai lankomų šalių dešimtuke, tačiau lietuviams, norintiems ten nuvykti, reikėtų kaip reikiant pasidomėti kelionių planavimu. Organizuoti keliones į JAV nėra tas pas kas ruoštis kelionei į kažkurią Europos šalį. Jums reikės gerokai daugiau žinių ir svarbiausia – pinigų. Be kita ko, juks teks daugiau sugaišti laiko ir pasiruošimui, nes norint į JAV, teks susitvarkyti dokumentus ir dėl vizų išdavimo. Bet kas šią šalį pasiekti tikrai negali, nes pirmiausia reikia susitvarkyti dokumentus migracijos skyriuje. Ši šalis netgi turistus įsileidžia sunkiau nei bet kuri kita Europos šalis. Tad, planuojantiems kelionę į šią svajonių šalį, pirmiausia siūlytume pasidomėti visais organizaciniais ypatumais.

Ko gero paprasčiausia bus užsisakyti lėktuvų bilietus, nes vis dėlto – į JAV nuskristi galima ir su pigių skrydžių bendrovėmis. Verta akcentuoti, kad šios bendrovės siūlo bilietus praktiškai į visus pasaulio kampelius, tad ši šalis tikrai nėra kažkokia išimtis. Pigių skrydžių bendrovių pasiūlymai yra gerokai naudingesni nei tradicinių oro linijų. Tiesiog už ekonominės klasės skrydžius jums teks sumokėti itin mažai pinigų, o jeigu keliausite per kelionių agentūras, tai visai kelionei gali tekti atseikėti ir ne vieną tūkstantį eurų. Tad, jeigu sugalvojote, kad į JAV vyksite savarankiškai, tai kelionę pradėkite nuo pigių skrydžių bendrovių siūlomų bilietų rezervavimo.

Kitas svarbus niuansas yra tas, kad organizuojant keliones dažnai tenka susidurti su problemomis ieškant nakvynės pasiūlymų. Viešbučiuose visuomet apsistoti nėra pigu, o ką jau kalbėti apie JAV – ten apskritai viešbučių numeriai yra vieni brangiausių. Žinoma, reikia pabrėžti, kad visame pasaulyje yra daug privačių nuomotojų, kurie gali išnuomoti tiek namą, tiek butą ar atskirą kambarį. Tam yra specialios internetinės sistemos, kuriose jums reikės tik užsiregistruoti ir ieškoti geriausių pasiūlymų nakvynei. Galėsite užsisakyti nakvynę net ir dienai ar ilgesniam laikui.

Keliaujant į JAV, būtina pasidomėti ir pavojingiausiais miestais bei vietomis ir tai rekomenduojama daryti vykstant ne tik į šią, bet ir į kitas šalis. Organizuojant kelionę, tiesiog susidarykite lankytinų vietų sąrašą ir tiek, ir nekeliaukite ten kur nieko nežinote.

Šaltinis: http://flymaster.lt/jav/

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *