Keltuvai: kaip pasirinkti patį geriausią?

Vieni reikalingiausių mechanikams įrenginių servise yra keltuvai. Jų pagalba galima atlikti daug darbų susijusių su automobilių remontu. Nors patys keltuvai tiesiogiai ir neprisideda prie automobilių ar kokios nors kitos transporto priemonės remonto, tačiau naudojant keltuvą, galima atlikti daug remonto darbų.

Patys dažniausi remonto darbai, prie kurių greitesnio atlikimo prisideda keltuvai: ratų nuėmimas ir uždėjimas; pakabos ir važiuoklės dalių keitimas, remontas, patikrinimas; tepalų keitimas; kėbulo remontas; automobilio dugno remontas; duslintuvo keitimas ar remontas ir panašiai. Jeigu jūs susiduriate su automobilio remontu, tai tikrai galėtumėte taip pat vardinti kokius dar galima darbus atlikti, kai garaže yra keltuvas automobiliams.

KeltuvaiKeltuvų yra pačių įvairiausių rūšių, jie gali būti skirstoma pagal kėlimo tipą, kėlimo aukštį, kėlimo galią, kokiu būdų yra keliama, klasifikacija ir dar keletą dalykų. Tačiau pradėkime nuo pagrindinio dalyko, keltuvą reikia rinktis pagal tai, su kokioms transporto priemonėmis yra dirbama. Kadangi keltuvų yra tiek automobiliams, tiek motociklams, sunkvežimiams ir kitai technikai. Kai jau tai atsirinkote, tada kitas kriterijus turėtų būti kėlimo svoris. Jeigu servisas dirba tik su lengvaisiais automobiliais, tai keltuvo reiktų standartinio. Pastarųjų pasiūla yra didžiausia, kadangi ir lengvųjų automobilių, lyginant su kitomis transporto priemonėmis, yra didžiausia.

Patys keltuvai gali būti įvairiausi, bet dažniausiai yra naudojami koloniniai keltuvai, kuriuos galima surasti beveik kiekviename servise. Jie serviso vadovams patrauklūs tuo, kad yra vieni pigiausių, užima mažai vietos ir patogu dirbti po automobilio dugnu, jeigu to reikia. Patys koloniniai keltuvai gali būti skirtingi, jų yra iš vienos kolonos, dviejų (šių yra daugiausiai), keturių, šešių ar net aštuonių. Pastarieji yra skirti darbui sunkiuoju transportu, todėl, kad pakelti visą sunkvežimį ar autobusą, reikia daugiau kolonų.

Kiti dažniausiai naudojami keltuvai yra žirkliniai. Jie yra brangesni už koloninius, tačiau transporto priemonė keliama yra ant platformų, todėl yra užtikrinamas stabilumas. Tai ypač svarbu, kai yra dirbama su naujais automobiliais. Todėl jie yra dažnai naudojami naujų automobilių servisuose ir salonuose. Žirkliniai yra taip pat kuriami motociklams, sunkvežimiams, autobusams ir kitai technikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.