Keltuvai servisui – svarbiausi veiksniai perkant

Renkantis naujam servisui reikiamą serviso įranga, kaip ir kitose srityse, yra labai svarbu apsvarstyti visus veiksnius ir kriterijus pagal kuriuos jūs rasite pačius tinkamiausius įrankius, įrenginius bei kitokius prietaisus. Tačiau šiame straipsnyje konkrečiai pakalbėsime tik apie vieną serviso įrangos tipą, tai yra keltuvai, kurie tampa vis reikalingesni serviso mechanikams. Aptarsime pagrindinius veiksnius, kurie turėtų įtakoti vienokį ar kitokį jūsų apsisprendimą pirkti vienokį ar kitokį keltuvą.

Vienas pagrindinių veiksnių, kurie tikrai turi įtakoti serviso vadovo ar kito atsakingo žmogaus, kuris priima sprendimą, pirkti keltuvus yra toks, kad reikia įsivertinti su kokia technika bus dirbama. Kadangi keltuvai yra labai skirtingi, pagal tai reikia rinktis juos, nes išsirinkus ne tokį, teks smarkiai nusivilti. Viena iš keltuvų savybių yra ta, kad jie skirstomi pagal keliamą svorį. Taigi, jeigu jūs dirbate tik su lengvaisiais automobiliais, jums tikrai nereikia sunkvežimiams skirto keltuvo. Taip pat ir su motociklams skirtais keltuvais, kadangi neišnaudotumėte visų galimybių įrenginio. Todėl serviso vadovas turi atsižvelgti į tai ir išsirinkti tokį keltuvą, kuris skirtas transporto priemonėms su kuriomis dirba servisas.

keltuvaiKadangi yra gaminami keltuvai automobiliams, motociklams, sunkvežimiams ir kitai sunkiajai technikai, tai kiekvienai transporto priemonei keltuvai skiriasi. Motociklų keltuvai labiausiai išsiskiria tuo, kad jie turi platformą, ant kurios yra užvaromas motociklas. Keltuvai automobiliams gali būti įvairūs, kurie gali būti žirkliniai, kurie yra su platformomis ir koloniniai. Pastarieji yra dažniausiai naudojami, nes pakėlus automobilį, yra patogų dirbti po jo dugnu. Koloniniai autokeltuvai yra įvairūs, gali būti ir vienos kolonos ir keturių.

Sunkvežimiams gali būti taip pat žirkliniai ir koloniniai keltuvai, pastarieji taip pat yra labiausiai naudojami. Tačiau jie skiriasi tuo, kad yra kur kas galingesni ir tuo, kad, pavyzdžiui, automobilių keltuvai būna maksimaliai su keturiomis kolonomis, o sunkvežimiams gali būti net ir 8 kolonos. Taip pat yra dar įvairių keltuvų, tačiau jie yra dar rėčiau sutinkami: duobiniai, mobilūs, stūmokliniai ir kiti.

Apibendrinant, pagrindiniai kriterijai perkant keltuvą yra tie, kad reikia rinktis pagal, su kokiomis transporto priemonėmis yra dirbama.
Tačiau dažniausiai servisai dirba tik su vienos rūšies transporto priemonėmis ir neremontuoja kitų transporto priemonių. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į keltuvų rūšis. Įrenginiai gali būti koloniniai, žirkliniai, duobiniai ir kitokie. Svarbu įvertinti serviso išplanavimą ir pagal tai rinktis reikiamą keltuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.