Kategorijos

Keto mėsainis

Dažnas žmogus pradėdmas laikytis keto dienos susiduria su paprasta problema. Ką valgyti laikantis keto dietos? Šiandien norime pasidalinti mėsainio receptu kuris užpildys skrandi ir praturtins racioną. Keto dieta yra viena efektyviausi priemonių metant svorį.

Ingridientai
1 svaras 80/20 maltos jautienos arba kalakutienos
1 šaukštelis druskos
½ šaukštelio maltų juodųjų pipirų
¼ (1 oz.) raudonojo svogūno, smulkiai pjaustyto
1 šviežias jalapeño, supjaustytas mažais gabalėliais
1 (4 uncijos) pomidoras, plonais griežinėliais
1 (7 uncijos) avokadas, supjaustytas išilgai
1 sviestinės salotos
8 riekelės čederio sūrio
1½ uncijos. sviesto, griežinėliais
  1. Įkaitinkite grilį 20 minučių ant vidutinės ugnies nuleidę dangtį. Jei neturite kepsninės, šiuos gardžius mėsainius galite pasigaminti ir ant viryklės. Tiesiog apkepkite mėsainius šiek tiek sviesto keptuvėje po kelias minutes iš kiekvienos pusės.
  2. Dubenyje sumaišykite maltą jautieną, druską ir pipirus.
  3. Smulkiai supjaustykite svogūną ir supjaustykite jalapeño mažais gabalėliais. Pirmiausia pašalinkite sėklas, jei nenorite, kad jis būtų per aštrus. Į mėsą įpilkite svogūnų ir jalapeno ir gerai sumaišykite rankomis.
  4. Vienai porcijai suformuokite po vieną mėsainio paplotėlį. Pirmiausia suformuokite juos į rutulį, tada lėtai paspauskite žemyn. Jei gaminate ant grotelių, palikite šiek tiek storesnes, nes greitai iškepa.
  5. Kepkite pyragėlius ant grotelių 5-7 minutes iš kiekvienos pusės, priklausomai nuo to, kaip gerai iškepsite. Prieš patiekdami leiskite jiems pailsėti 10 minučių, kad sultys nusistovėtų.
  6. Kol mėsainiai keps ant grotelių, plonai supjaustykite pomidorą. Avokadą perpjaukite išilgai, išimkite kauliuką ir šaukštu išimkite minkštimą.
  7. Norėdami surinkti, kiekvienam mėsainiui paimkite 3–4 salotų lapus. Į vidurį dėkite mėsainį, ant kiekvieno uždėkite sūrio griežinėlius ir gabalėlį sviesto. Sudėkite pomidorą ir avokadą, pagardinkite druska ir pipirais. Pabandykite suvynioti mėsainį, kad galėtumėte lengvai jį paimti.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *