Ketvirtosios kartos iPad plansetiniai kompiuteriai

Pirmasis Ipad planšetinis kompiuteris rinkoje pasirode 2010, o naujausias – ketvirtosios kartos modelis 2012 metų gale. Su šiuo Apple kompanijos gaminiu galima atlikti daugybę funkcijų:  filmuoti, fotografuoti, klausytis muzikos, naršyti internete, naudotis el. paštu ir t.t. „Apple store“ galima rinktis iš daugiau nei 900 papildomų aplikacijų skirtų šiai planšetei.

Apple iPad techninės charakteristikos

  • 1.4 GHz dual core Apple Swift procesorius
  • 16 GB, 32 GB, 64 GB arba 128 GB atminties
  • 1 GB DDR2 RAM
  • 9.7 colių liečiamas „Retina“ ekranas
  • Svoris su priedais 662g
  • Kaina nuo 1700 Lt

iPad 4 apžvalga

Pagrindiniai privalumai. Naujos kartos greitesnis A6X p procesorius užtikrina greitesnį ir kokybiškesnį plašetės darbą, o Apple iOS išlieka geriausia ir daugiausiai aplikacijų siūlančia operacine sistema pasaulyje.

Trūkumai. Mažai pakeitimų palyginus su trečiosios kartos modeliu. Tokie patys išmatavimai, dydis ir „Retina“ ekranas. Apple plansetiniai kompiuteriai sunkiai laikomi viena ranka, o dauguma senesnių modelių priedų netinka naujajam iPad 4.

Apple naujajam iPad modeliui paliko tą patį „Retina“ ekraną, kuris buvo trečios kartos modelyje. Ir ne be reikalo – tai pats kokybiškiausias 10 colių ekranas tarp visų gamintojų plašečių. Realistiškai atrodančios spavos,  puiki filmų kokybė, bei aiškus „kristalinis“ tekstas užtikrinamas 2,048×1,536-pikselių ekrano. Tai pirmasis iPad modelis kurio išvaizda praktiškai niekuo nesiskiria nuo pirmtako modelio.

A6X procesorius

Kaip ir buvęs iPad A5X procesorius A6X yra dviejų branduolių, su „quad-core“ grafika. Būtent grafika skiria šį procesorių nuo iPhone 5 esančio A6 procesoriaus. Sunku tiksliai įvertinti A6X naudą, tačiau neabejojama, kad turėtų greičiau ir sklandžiau veikti naujausi žaidimai.

Kai kurios situacijose skirtumas jaučiaumas labai aiškiai: planšetės užsikrovimo laikas pagreitėjo nuo 27 iki 16 sekundžių.

Palyginus su kitų gamintojų modeliais Apple Ipad plansetiniai kompiuteriai išlieka lyderių pozicijoje pagal funcijas ir pardavimus tarp 10 colių įstrižainės planšečių. Jei domina plansetiniai kompiuteriai su aukštos raiškos ekranu, ilgu baterijos veikimo laiku ir galingu procesoriumi –  rinkitės Apple Ipad 4.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.