Kiaurymių restauravimas

Išsidėvėję kaiščiai ir kiaurymės kelia ne menką galvos skausmą sunkiosios technikos savininkams. Kada reikalingas kiaurymių restauravimas? Kai jaučiamas judamų konstrukcijų nestabilumas, klibėjimas, lėtėja darbų greitis ir kokybė.

Laiku nesiėmus spęsti problemos, agregatai tampa nestabilūs, įvorės gali ištrūkti, taip apgadindamos ir dar didesnę dalį mechanizmo.

Taigi labai svarbu laiku restauruoti išdilimus. Su profesionalia kiaurymių restauravimo įranga kokybiškai atkuriamas gamyklinis kiaurymės diametras, atstatomas ašiškumas, ko pasekoje dingsta klibėjimas ir kiti šalutiniai efektai.

Specializuotos kiaurymių restauracijos įrangos dėka automatiniu būdu apvirinant ir ištekinant gaunamas itin tikslus ir preciziškas ovalo geometrijos atstatymo rezultatas.

Kiaurymių restauravimas sprendžia įvairios žemės ūkio, miško technikos, statybinės technikos, krano strėlės, buldozerio, ekskavatoriaus ir kitokios technikos kiaurymių išdilimo problemas.

MB Sunkiosios technikos serviso naudojama kiaurymių restauracijos įranga yra mobili, todėl nesant galimybės detalę ar techniką pristatyti mums, mes galime atvykti pas jus.

Kiaurymių restauracija su specelizuotos itališkos įrangos pagalba – šiuo metu pats patikimiausias ir tiksliausias būdas sutvarkyti išdilusį kiaurymės ovalą. Mūsų meistrų patirtis ir naujausios technologijos siūlo jums aukščiausios kokybės rezultatą.

Todėl jeigu ir jūsų kaiščiai ir kiaurymės kliba,

MB Sunkiosios technikos servisas pasiruošęs kokybiškiausiu būdu jums padėti, todėl drąsiai kreipkitės.

www.sunkiosiostecnikosservisas.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.