Kategorijos

Kiek kainuoja buhalterinė apskaita Vilniuje ir kaip pirkti tokias paslaugas?

Buhalterinė apskaita

Aišku, kad tokias paslaugas nusipirkti galima labai paprastai. Dažnu atveju, net nereikia niekur važiuoti. Šiais laikais sutartis galima pasirašyti internetu, todėl buhalterinės paslaugos gali būti teikiamos visoje Lietuvoje. Logiška, kad ne kiekvienas klientas yra patenkintas tokiomis paslaugomis. Buhalterine apskaita Vilniuje pradėta teikti jau labai seniai. Kaip žinote, Vilnius yra labai senas miestas, tad ir prieš šimtą metų vyko komerciniai procesai. Taigi, tokios paslaugos tikrai nėra naujiena. Viename iš straipsnių jau minėjome, kad tokios paslaugos nėra labai pigios. Pagrindas mokėti tinkamai jas išsirinkti. Priminsime, kad perkant buhalterinės apskaitos paslaugas reikėtų atlikti nedidelę analizę ir palyginti įvairių įmonių siūlomas kainas. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kad Lietuvoje galima paslaugas pirkti ir nebūtinai iš Vilniaus. Juk tokias paslaugas jums gali teikti ir Klaipėdos ar Kauno kompanija. Taigi, rinka didelė, todėl ir už paslaugas turėtumėte mokėti konkurencingą kainą. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kad perkant paslaugas iš mažesnių kompanijų dažnai gausite didesnį dėmesį. Taip jau yra, kad didelės įmonės turi daug klientų ir tiesiog standartiškai atlieka savo darbą. Tačiau ne kiekvienas klientas nori tik paslaugų. Daugelis smulkių įmonių vadovų nori turėti specialistus su kuriais bet kada galėtų konsultuotis. Aišku už protingą kainą. Natūralu, kad didelėse kompanijose tokių paslaugų įkainiai yra itin didelį. Taigi, jeigu užsiimate tokių paslaugų teikimu, tuomet verta pagalvoti apie bendradarbiavimą su kitomis kompanijomis, kurios teikia verslo paslaugas. Juk suprantama, kad turint daug verslo partnerių galite gauti daugiau potencialių klientų.

Lietuvos rinka

Kai kas galvoja, kad Lietuvoje turime ne daug klientų. Tai tikrai nėra tiesa. Čia kiekvieną mėnesį yra atidaromos įmonės. Natūralu, kad joms yra reikalingos ir kokybiškos buhalterinės apskaitos paslaugos. Dar vienas svarbus aspektas, kad būdami Vilniuje jūs galite aptarnauti klientus, kurie veiklą vykdo Šiauliuose, Panevėžyje ar Londone. Internetas suteikia labai plačias galimybes, tik pagrindas mokėti tinkamai jomis naudotis. Reikia suprasti tai, kad tos kompanijos, kurios profesionaliai užsiima buhalterinių paslaugų teikimu, gali plėsti savo veiklą ir per metus augti kelis kartus.

Buhalterine apskaita Vilniuje dažniausiai kainuoja nuo šimto ir kelių šimtų eurų per mėnesį. Viskas priklauso nuo jūsų kompanijos dydžio. Kuo daugiau darbuotojų, tuo brangesnės tokios paslaugos. Aišku, viską reikia skaičiuoti. Kiekvienoje įmonėje ateina metas, kada naudingiau turėti savo buhalterijos skyrių, nei samdyti tokias paslaugas teikiančią kompaniją. Aišku, jeigu esate mažo verslo atstovas, tai tokių paslaugų pirkimas yra ko gero geriausia išeitis. Dar vienas svarbus aspektas, kad užsisakant tokias paslaugas reikėtų įvertinti kiek sąskaitų išrašysite per vieną mėnesį. Tai svarbu, nes dauguma įmonių siūlo mažą paslaugų mėnesinį mokestį, tačiau ir aptarnauja nedaug sąskaitų. Jeigu užsiimate prekybą, tuomet toks faktorius itin svarbus.

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

[email protected]

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *