Kiemo vartai — gražu ir kokybiška

vartai_kaina.pgNamai — mūsų tvirtovė. Kiekvienas stengiamės juos puoselėti ir apsaugoti nuo piktos akies. Geriausia namų apsauga yra tvora ir kokybiški vartai. Jie sergi namus nuo nepageidaujamų asmenų, laukinių gyvūnų ir nedraugiškų kaimynų. Tačiau, gali kilti klausimas, kokius vartus pasirinkti, kad namai būtų apsaugoti, o jų naudojimas nekeltų papildomų nesklandumų.

Perkant kiemo vartus reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Pirmasis kriterijus yra vartų tipas. Vartų įvairovė labai plati. Kiemo vartai gali būti stumdomi, atveriami, aklini ir kombinuotieji. Vartų pasirinkimą turėtų lemti į bendras aplinkos ir namo vaizdas, tvoros konstrukcijos. Vartų tipą gali lemti ir jų naudojimo dažnumas. Jeigu gyvenate dinamišką gyvenimą, daug važinėjate ir retai būnate namie, galite rinktis atveriamus vartus. Jei į namus grįžinėjate kiekvieną dieną ir vartus uždaryti tenka dažnai, geriausiai rinktis automatinius stumdomus vartus. Šie vartai stumdomi mechaniškai, naudojantis pulteliu, todėl juos labai patogu naudoti, nereikia išlipti iš automobilio. Antras aspektas yra vartų dizainas. Nepaisant to, kad kiemo vartai yra skirti apsaugai ir saugumui, norisi, kad jie suteiktų ir estetinį vaizdą. Tam, kad vartai estetiškai derėtų prie namo eksterjero ir tvoros būtina pagalvoti apie vartų spalvą, užpildą ir puošybą. Vartai gražiausiai atrodys tada, kai rėmo užpildas yra iš tokios pat medžiagos kaip ir tvora. Tuomet abu elementai dera tarpusavyje ir suteikia jaukų stilių bendrai namų aplinkai. Estetiškumui įtakos turi ir kiemo vartų dydis. Dideli, masyvūs vartai tiks senovinėms sodyboms, atstatomiems dvarams. Moderniems, naujos statybos namams labiau tinka nedideli, meniškai kalti vartai, taip pat vartai, pagaminti iš lengvų medžiagų. Svarbus dalykas vartų ir tvoros derėjimas. Jei tvora aukšta, o vartai žemi — vaizdas nebus gražus. Stilingai atrodys vienodo aukščio ir spalvos elementai. Trečiasis faktorius, svarbus renkantis vartus — kokybė. Kiemo vartus montuojame ne vieneriems metams, todėl jie turėtų būti itin kokybiški, atsparūs oro sąlygoms. Tokie vartai kaina išsiskiria iš kitų. Dažniausiai tokie vartai yra brangesni. Kokybiški ir iš patikimų medžiagų pagaminti vartai kaina lenkia prastesnės kokybės gaminius. Tačiau, jei norite turėti ne tik dailius, bet ir patikimus kiemo vartus investuoti tikrai verta. Daugiau: http://www.kiemoprojektai.lt/lt/vartai.htm

One Comment on “Kiemo vartai — gražu ir kokybiška”

  1. Manau, kad investicija i kiemo vartus tikrai apsimoka, nes pasirinkus pigesnius vartus i vartu remonta gali tekti investuoti dar tiek pat ar net daugiau. Kaip sako liaudies patarle: skupus moka du kartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.