Kategorijos

Ko reikia norint namuose įmontuoti šilumos siurblį?

Norintiems įsirengti šilumos siurblį namuose nepakanka jį tik įsigyti. Tinkamas prietaiso montavimas yra ne mažiau svarbus negu pačio siurblio kokybė ir techninės charakteristikos. Nors kai kurių rūšių šilumos siurblių montavimas yra visiškai paprastas, vis dėl to verčiau patiems šio darbo neatlikti. Pirmoji priežastis, kodėl geriau kreiptis į patyrusius meistrus yra ta, kad gamintojai šilumos siurbliams suteikia garantinį aptarnavimą tik tada, kai jie montuojami sertifikuotų montuotojų. Įsigyti kokybišką šilumos siurblį, užsisakyti montavimo paslaugas ar kreiptis esant klausimams, susijusiems su šildymo sistemomis, galite internetinėje svetainėje adma.lt . O mes dalinamės patarimais, ką verta žinoti planuojant montuoti skirtingų rūšių šilumos siurblius.

● Šilumos siurblys oras – oras
Šios rūšies siurblių pajungimas yra paprasčiausias. Oras – oras sistemą sudaro vidinis ir išorinis prietaisas, tad pagrindinė užduotis yra rasti šiems įrenginiams tinkamą vietą. Kadangi siurbliui reikalinga elektros energija, renkantis montavimui tinkamiausią vietą atsižvelgiama į elektros įvado lokaciją. Pajungimui reikalingas papildomas medžiagas, tokias kaip laidai, vamzdeliai parenka montavimą atliekantis meistras.

● Šilumos siurblys oras – vanduo
Įrengiant šiuos siurblius, rodiklių, į kuriuos reikia atsižvelgti yra šiek tiek daugiau. Šilumos siurblius oras – vanduo taip pat sudaro išorinis ir vidinis blokas. Išoriniam blokui, kuris montuojamas lauke turi būti skirtas stabilus ir lygus pagrindas. Taip pat privaloma, kad ant išorinio siurblio bloko nepatektų drėgmė. Tuo tikslu, esant poreikiui, virš prietaiso montuojamas stogelis. Vidaus bloko montavimui namo viduje nereiklainga atskira patalpa, tačiau taip pat turi būti atsižvelgiama į kai kuriuos reikalavimus, tokius kaip atstumas tarp prietaiso ir sienos ir pan.

● Geoterminis šilumos siurblys
Šių siurblių montavimas yra sudėtingesnis, kadangi jiems reikalingas vandens šaltinis arba gręžinys. Kasimo ir gręžimo darbai šiuo atveju yra neišvengiami, bei sudaro pakankamai nemažas išlaidas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *