Kategorijos

Geriausi LG telefonai taupiam vartotojui

LG Nexus 5X telefonaiPripažinkime kaip yra. LG yra žinomi kaip antri Šiaurės Korėjos išmaniųjų telefonų gamintojai. Jei Jums kyla klausimas kas laikomas pirmuoju ir geriausiu, tikriausiai visiškai nesidomite elektronikos rinka ir nesate girdėję apie SAMSUNG. Tačiau jei tikrai manote, jog LG yra kažkuo prastesni, siaubingai klystate ir greičiausiai daug prarandate. Šis gamintojas visuomet gali pasiūlyti kai ką daugiau, nei keli brangūs bet madingi flagmanai, nė nemirktelėjus išeinantys iš mados. Priešingai: šie produktai parduodami už pagrįstą kainą, o kokybė klientų beveik niekuomet nenuvilia. Šiandien bus aptariami keli dėmesio verti LG telefonai, kuriuos tikrai vertėtų apsvarstyti žmonėms, kuriuos domina išmanieji telefonai.

G4 modelio LG telefonai

2015 metų kovo mėnesį buvo išleisti vieni gausiausiai parduodamų, aukščiausios klasės LG telefonai. Tai ne kas kita, o LG G4. Šis dėmesio vertas produktas yra sukurtas specialiai Snapdragon 808 procesoriui. Renkantis šį produktą, LG Jums siūlo Quad-HD vaizdo technologiją bei vieną geriausių šiandieninių kamerų, kurias gali turėti išmanieji telefonai. Be to, gausite ganėtinai didelės talpos 3000 mAh akumuliatorių bei galimybę praplėsti produkto atmintį. Nepaisant šių specifikacijų, parduotuvėse produktą galite įsigyti už tikrai ganėtinai protingą kainą.

LG Nexus 5X

Kaip ir G4 modelio LG telefonai, Nexus 5X parduotuvių vitrinas išvydo 2015 metais, tačiau kiek vėliau – spalio mėnesį. Šis įrenginys neabejotinai yra tobulesnė jo pirmtako Nexus 5 versija, tačiau Nexus 5X įrenginiai yra pigesni, nei kiek didesni Nexus 6P išmanieji telefonai. Vis dėlto, nepaisant žemesnės kainos, techninė įranga nukenčia labai nežymiai.

Šis produktas  vis dar turi Nexus serijos produktams būdingą pirštų antspaudų atpažinimo sistemą įmontuotą ant galinės 12,3 megapikselių kameros, sugebančios užfiksuoti geresnės kokybės nuotraukas, nei kiti LG telefonai.

G3 modelio LG telefonai

cat telefonaiDar vienas įrenginys, kurį rekomenduojame – LG G3. Dažniausiai su šiais išmaniaisiais lyginami Cat telefonai. Ir ne be reikalo. Geriausiai palyginimui tinka B15 modelio Cat įrenginys. Abu produktai turi ganėtinai panašius parametrus, o kai kuriose parduotuvės ir kainų skirtumai nėra dideli. Tačiau labiausiai akivaizdus dydžio skirtumas: minėti Cat telefonai yra 125×69,5×14,95mm dimensijų. Tuo tarpu LG kiek didesni – 146,3×74,6×8,9mm. Svoris taip pat skiriasi ir šioje vietoje Cat telefonai pralaimi, sverdami 170g – 21g daugiau, nei LG G3. Abu įrenginiai veikia Android operacine sistema, turi 16 777 216 spalvų gamą bei vietą micro SD kortelei. Tačiau Cat telefonai turi 4GB vidinę atmintį ir palaiko vos 32 GB talpos micro SD, tuo tarpu LG G3 turi 32 GB atmintį, kurią micro SD kortelės pagalba galite praplėsti net iki 128 GB. Cat telefonai yra pagarsėję savo patvarumu, atsparumu vandeniui, dulkėms, sukrėtimams bei drebėjimams. Cat B15 – ne išimtis. Tačiau G3 modelio LG telefonai pralenkia pastarąjį daugybe kitų parametrų: 538ppi (pikselių viename centimetre), 4 branduoliai, 2500 MHz, 3072MB RAM, bei 3000 mAh baterija. Cat B15 turi tik 233 ppi, dviejų branduolių 1000MHz procesorių, 512 RAM operacinės atminties ir 2000 mAh bateriją. Tad jei nesiruošiate daužyti savojo įrenginio, LG Jums tarnaus gerokai ilgiau.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *