Kodėl kokosų aliejų vertinga naudoti maisto gamyboje

Kokosų aliejusŽmonės iš viso pasaulio jau daugybę metų kasdien mėgaujasi naudingomis savybėmis, kuriomis pasižymi kokosų aliejus. Tiesą sakant, tai yra vienas iš sveikiausių aliejų, kurį kiekvienas iš mūsų galime vartoti. Štai kelios priežastys, kodėl šie natūralūs aliejai turėtų būti naudojami jūsų maisto gamyboje.

Kokosų aliejus mūsų kūne nevirsta į riebalus

Skirtingai nei daugelis kitų plačiai paplitusių aliejų, tokių kaip sojų ar kukurūzų, kokosų aliejus neprisidės prie jūsų viršsvorio. Šiame aliejuje yra daug vidutinio ilgio grandinės trigliceridų, kurie labai lengvai sudeginami mūsų organizme, todėl nevirsta į riebalus. Daugelyje kitų aliejų yra nemažai ilgos grandinės trigliceridų, kurie įprastai paverčiami riebalais. Trumpiau tariant, kokosų aliejus lengviau apdorojamas, įsisavinamas ir paverčiamas energija.

Šis aliejus pagreitina metabolizmą

Jis ne tik greičiau paverčiamas energija, tačiau taip pat pagerina ir metabolizmą, kuris skatina svorio praradimą. Tokiu atveju riebalai deginami kur kas greičiau. Šis aliejus gali netgi patrigubinti jūsų kalorijų deginimą.

Aliejuje yra omega 3 sočiųjų rūgščių

Nemažoje dalyje kepimui naudojamų aliejų yra daug omega 6 sočiųjų rūgščių – pastarųjų daugelis iš mūsų įprastai gauna nepalyginti daugiau. Tačiau mūsų suvartojamų omega 6 ir omega 3 sočiųjų rūgščių santykis turėtų būti vienas prie vieno. Tuo tarpu tikroji situacija yra visiškai kitokia, apytiksliai 50 prie 1. Todėl turime drastiškai sumažinti omega 6 kiekį ir pradėti vartoti daugiau omega 3 sočiųjų rūgščių tam, kad būtume sveiki ir stiprūs. Šis aliejus jų turi ypač daug.

Natūralus aliejus suteikia daug energijos

Dėl didelio kiekio mūsų organizmui reikiamų omega 3 sočiųjų rūgščių ir metabolizmo lygio didinimo, daugelis kokosų aliejų vartojančių žmonių jaučiasi energingesni.

Viena iš geriausių priemonių mūsų odai ir plaukams

Kokosų aliejų galime tiesiogiai naudoti ant savo odos ir plaukų. Jis labai puikiai atpalaiduoja, atstato jaunesnę odos išvaizdą, apsaugo nuo įvairių infekcijų ir gydo daugelį kitų odos problemų. Jis labai efektyviai suminkština ir sušvelnina odą bei apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų. Ne veltui šis aliejus dažnai naudojamas masažams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.