Kategorijos

Kodėl labai svarbu išsirinkti patogius vestuvinius žiedus?

Vestuviniai žiedai nėra tik vestuvių dienos papuošalas. Šiuos žiedus mūvėsite beveik kasdien daugybę metų. Tad vienas iš pagrindinių rodiklių renkantis žiedą turėtų būti jo patogumas. Visiškai nesvarbu, ar jūsų vestuviniai žiedai klasikiniai, ar modernaus dizaino ir formos, su jais turite jaustis patogiai. Štai priežastys, kodėl labai svarbu išsirinkti patogius vestuvinius žiedus.

Patogaus žiedo nepamesite

Vienas iš žiedo patogumo rodiklių – tinkamas dydis. Ne per didelis, idealiai jūsų pirštui tinkantis žiedas ne tik leis jaustis puikiai, bet ir galėsite nesibaiminti kad jį pamesite.

Patogus žiedas netrins ir nespaus

Mūvėdami per mažą žiedą anksčiau ar vėliau pajausite spaudimą, o po keletos metų galbūt ant piršto atsiras ir nuospauda. Tad rinktis patogų, ne per mažą žiedą ir apsisaugoti nuo nuospaudų – dar viena priežastis, dėl ko svarbu išsirinkti patogų žiedą.

Patogus žiedas netrukdys dirbant buities darbus

Per didelis, per platus ar žiedas su daugybe dekoracinių akmenukų gali trukdyti atliekant kai kuriuos veiksmus. O kartais tai gali būti netgi žiedo užsikabinimo prie kokio nors paviršiaus priežastimi. Tokie trikdžiai gali sukelti ne tik žiedo deformaciją, bet ir piršto traumą.

Patogus žiedas ilgiau išliks nepriekaištingos būklės

patogus žiedas, kuris niekur nekliūna ilgiau atrodys kaip naujas. Tuo tarpu ant labai plataus, ar per didelio žiedo greičiau atsiras įbrėžimai ar kiti pažeidimai.

Norint išsirinkti patogų žiedą svarbiausia pasirinkti tinkamą dydį. Taip pat verta atkreipti dėmesį į savo pirštų formą. Rinkoje siūlomi žiedai su komforto zona pasižymi patogumu ir komforto jausmu. Šių žiedų išgaubtas vidus užtikrina patogų mūvėjimą, taip pat mažina riziką žiedą pamesti.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *