Kodėl reikia turėti internetinę svetainę?

Pirmas žingsnis būti matomiems šiuolaikiniame pasaulyje – turėti savo verslo internetinę svetainę. Kiekvienas, net ir smulkus, savo laiką parduodantis verslininkas ar laisvai samdomas darbuotojas tai turi. Tai yra tarsi neatsiejama verslo dalis: ar tai būtų statybinių medžiagų svetainė, ar maisto prekių, galbūt grafikos dizainerio svetainė su pateikta darbu galerija, o gal nekilnojamojo turto konsultanto kontaktinis internetinis puslapis su aprašyta patirtimi bei pasiūlymais.
Internetinė svetainė gali būti vieno puslapio, keletos ar itin plati, tačiau tai turi būti itin kokybiškai atlikta, tinkamai sumaketuota, atspindinti jūsų vykdomą veiklą bei patogi naršyti vartotojams. Taigi kodėl kiekvienam verslui taip svarbu turėti tą internetinę svetainę?
1. Pasitikėjimas
Internetinė svetainė kliento akimis sukuria pasitikėjimo jausmą. Daug oficialiau atrodo teikiama paslauga tuomet, kai klientas gali pasidomėti, užsisakyti ar apmokėti už suteiktas paslaugas ar produktą internetinėje svetainėje, o ne socialiniuose tinkluose.
2. Detalus paslaugų aprašymas
Internetinės svetainės pagalba jūsų paslaugos ar produktas gali būti itin plačiai aprašyti, pateikta vaizdinė medžiaga, naudojamas virtualusis konsultantas kilus klausimams.
3. Įvaizdžio kūrimas
Internetinės svetainės įvaizdis priklauso nuo jūsų, todėl galite susikurti unikalų dizainą pasitelkiant patrauklias spalvas, šriftus, detales, dizaino elementus, akį traukiančius maketus.
4. Vartotojų auditorijos plėtimas
Akivaizdu, jog vyresnio amžiaus žmonės (ir ne tik) labiau pasitiki internetinėmis svetainėmis ir vykdomais atsiskaitymais elektroninėse parduotuvėse nei atliekant pavedimus „Facebook“ ar „Instagram“ platformose.
5. Lengvesnis pardavimas
Turite galimybę pritraukti klientus iš „Google“ paieškos sistemos. Žmonės suvedę paslaugos ar produkto pavadinimą bei apibūdinimą gali surasti būtent jus.
Pavyzdžiui jus prekiaujate nebrangiais akiniais. Žmogus į „Google“ paieškos sistemą įrašęs „nebrangūs akiniai“, gali rasti būtent jūsų akinių parduotuvę. Visa tai veikia, kai yra atliktas  SEO optimizavimas internetinei svetainei.
Jeigu norite, jog jūsų internetinė svetainė būtų skirta ne tik įvaizdžio kūrimui, bet ir žinomumui didinti bei pardavimų skatinimui, tuomet jums reikia atlikti SEO optimizaciją. SEO optimizavimo proceso metu siekiama (pagal tam tikrus raktažodžius) “iškelti” jūsų puslapį kuo aukščiau „Google“ paieškos sistemoje. Tikslas – pastebimumas bei didesnis žmonių apsilankymas būtent jūsų internetinėje svetainėje.
Šis procesas skaidomas į dvi dalis: išorinis bei vidinis SEO optimizavimas. Tinkamai sukurta bei „Google“ paieškos sistemoje matoma svetainė gali tapti labai stipriu verslo įrankiu, padedančiu gauti daug didesnį pelną.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.