Kategorijos

Kodėl sportuojantiems žmonėms rekomenduojama naudoti masažinį volą?

Sportuojantiems žmonėms svarbu ne tik laikytis treniruočių plano, bet taip pat ir tinkamai po jų atsigauti. Tą galima padaryti ir namų sąlygomis, jei naudosite masažinį volą: priežasčių, kodėl verta įsigyti šį įrenginį, yra ne taip ir mažai, taigi, netrukus jas aptarsime.

Raumenų skausmo mažinimas

Masažinis volas padeda įveikti raumenų skausmus, kurie gali atsirasti po treniruotės. Neseniai atlikto tyrimo metu buvo bandyta išsiaiškinti, ar valcavimas gali paspartinti atsigavimą po treniruotės. Tyrimo pabaigoje paaiškėjo, kad masažinis volas padeda veiksmingai sumažinti raumenų įtampą. Po valcavimo tiriamųjų buvo prašoma atlikti tam tikrus pratimus: savanoriai, naudoję masažinį volą, juos atliko kur kas lengviau.

Gerinama judesių amplitudė

Mokslinio tyrimo metu 11 savanorių atliko statinius tempimo pratimus, kuriuos kombinavo su valcavimu. Tai parodė teigiamus rezultatus judesių amplitudės padidėjimui. Nors masažiniai volai dažniausiai naudojami po treniruotės, tačiau jie taip pat gali būti sėkmingai pritaikomi pasiruošimui.

Fibromialgijos simptomų mažinimas

Buvo atliktas dar vienas mokslinis tyrimas, kuriame dalyvavo 66 fibromialgija sergantys savanoriai. Tyrimo dalyviai turėjo 20 savaičių reguliariai atlikti volavimą, o vėliau buvo vertinami pasiekti rezultatai. Paaiškėjo, kad masažinio volo naudojimas daugeliui tyrimo dalyvių padėjo sumažinti raumenų skausmą ir pagerino gyvenimo kokybės rodiklius.

Streso lygio mažinimas

Nors raumeninių skaidulų masažavimas gali kelti skausmą, tačiau po masažo juntamas palengvėjimas. Būtent todėl galima drąsiai teigti, kad šis įrenginys gali padėti sumažinti ne tik raumenų įtampą, bet taip pat  ir streso lygį.  Sumažinus raumenų įtampą centrinė nervų sistema yra atpalaiduojama, taigi, tai lemia kur kas geresnę savijautą.Masažinių volų galite įsigyti internetu Sportuok.lt parduotuvėje: čia pirkėjus lepina gausus prekių asortimentas ir patrauklios kainos.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *