Kategorijos

Kodėl telefono ir kompiuterio valymo programos yra reikalingos?

kompiuterio valymo programosJūsų telefonas pradėjo veikti ne taip kaip anksčiau? Pastebėjote jo sulėtėjimą? Gali būti, jog jūsų telefonas tiesiog yra užkrėstas virusais. Taip jau nutinka, kuomet įsigijus naują įrenginį, nėra pasirūpinama jo saugumu. Naudojantis internetu, telefonai irgi pagauna daug nereikalingo šlamšto, tarp kurių gali būti itin pavojingai virusai. Antivirusinė telefonui yra ypač reikalinga, ji reikalinga lygiai taip pat kaip ir kompiuteriui. Kadangi telefonais žmonės naudojasi net ir prisijungimams prie bankinių sistemų, nenuostabu jog įsilaužėliai bando brautis ir į šiuos įrenginius. Žinoma, ne visais atvejais telefono sulėtėjimas reiškia, kad jis yra užkrėstas – tiesiog galbūt jūsų telefone yra per daug nereikalingo šlamšto.

Telefonų ir kompiuterių valymas turi būti atliekamas reguliariai. Tai reiškia, kad nevalia visko palikti taip kaip yra. Jeigu jūs nuolatos siunčiatės įvairius failus, tai tik laiko klausimas kuomet parsisiųsite nereikalingas programas ir kitą šlamštą. Jis brukamas netgi nieko nesisiunčiant – užtenka apsilankyti netinkamuose portaluose ir viskas. Telefono ir kompiuterio valymo programos nekainuoja nieko, tačiau norintiems maksimaliai išsivalyti nuo nepageidaujamo šlamšto, gali tekti sumokėti ir kelis eurus.

Kalbant apie telefonų ir kompiuterių valymą, turime galvoje, kad juos valyti reikia ne fiziškai, o programiškai. Yra specialių programų, kurias įdiegus ir paleidus, iš jūsų įrenginio automatiškai pašalinami nereikalingi failai. Neretai pašalinami ir virusai, nes priklauso nuo to, kokią programą naudojate.

Norint tinkamai išvalyti kompiuterį nuo nereikalingų failų ar pavojingos šlamšto, neretai užtenka naudoti antivirusines programas. Jos pašalina didžiulę dalį pavojingų failų ir taip užtikrina saugesnį kompiuterio naudojimą. Klabant apie nereikalingus failus, tai juos galite išvalyti naudojant jau esamas programas – specialios funkcijos yra įdiegtos jau su naudojama operacines sistema, tad jums reikia tik plačiau pasidomėti kaip tai atliekama.

Tiems, kuriems norisi naršyti saugiai, rekomenduojama vengti nelegalių programų, o ypač antivirusinių siuntimosi. Jos tikrai nieko gero neduoda. Saugiausia būtų užsisakyti tokias programas ir sumokėti pinigus, nes tuomet turėsite teisę gauti atnaujinimus nemokamai. Žinoma, visas sąlygas diktuoja programinės įrangos kūrėjai.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *