Kodėl terasa geriau nei pavėsinė?

TerasosTerasos bei pavėsinės – du dažniausi žmonių pasirinkimai, siekiant sukurti savo sodyboje erdvę, kurioje būtų galima džiaugtis poilsiu bei geromis emocijomis, viską kitką paliekant už durų. Vis dėlto, iki viso šio džiaugsmo tenka susidurti su pakankamai nemenka dilema – ką rinktis, terasą ar pavėsinę? Mūsų nuomonė aiški – terasa šioje dvikovoje konkurencijos tiesiog neturi.

Terasą žymiai lengviau tinkamai apšiltinti
Kadangi terasa iš esmės yra pagrindinio pastato dalis, jos apšiltinimas, kuris gyvenant Lietuvoje yra ypatingai svarbus dalykas, yra žymiai lengvesnis. Taip yra dėl to, nes rengiant uždarą terasą, visą namo šildymo sistemą galima prijungti ir prie terasos, kas garantuoja nuolatinį jos šildymą. Tuo tarpo šalčio iš už kitų terasos pusių, nesijungiančių su namu, galima nesunkiai išvengti ją įstiklinant, kas gali leisti iš namo sukauptą šilumą terasoje ir išlaikyti.

Naudojimąsis terasa – žymiai praktiškesnis
Terasa geriau nei pavėsinė ir dėl to, nes terasos naudojimas yra žymiai praktiškesnis. Juk tai iš esmės – jūsų namų dalis, todėl joje galite lankytis nepriklausomai nuo oro sąlygų ar paros meto, o ir prireikus vienokių ar kitokių daiktų atsinešimo iš likusių namų kambarių, tai padaryti galite patogiai bei greitai. Būnant pavėsinėje, situacija kiek kitokia – esate priklausomi tiek nuo oro sąlygų, tiek ir nuo paros meto, o ir susisiekimas su įvairiais daiktais, nebent visus juos persineštumėte į pavėsinę, yra daug sunkesnis, kas tikrai nėra praktiška ar patogu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.