Kategorijos

Kodėl vasarą vaikams reikalingos basutės?

Vaikams vasarą reikalingos basutės, nes pėdos linkusios labiau prakaituoti, taip pat svarbi tinkama ventiliacija, kad koja kvėpuotų. Patartina įsigyti iš natūralios medžiagos, o ne iš sintetikos pasiūtą avalynę. Vaikų mėgstamiausia vasaros avalynė- atviros basutės.

Pirmieji vaiko batukai

Labai svarbūs pirmieji vaiko batukai. Jie būtini iškart, kuomet vaikutis pradeda vaikščioti. Iškart tuomet pirkite jo kojytei pritaikytus batukus ir geriausiai- kai jų priekis yra uždengtas. Batukai su tvirtu užkulniu būtini vaikams iki 3-4 metų, o tuomet reikia stebėti ar pėda virsta, ar ne. Vieniems prireikia įdėklų į batus, kitiems- ir to, ir to. Tai gali nustatyti specialistas, kuris turi medicininių žinių apie pėdą ir supranta apie ortopedines priemones. Kol formuojai pėdos skliautas, maždaug iki 10 metų vaikams labiausiai tinkama avalynė yra basutės, atviru priekiu ir tvirtu užkulniu. Mat jei pirštai atviri, pėda gali pakankamai judėti. Patartina tėveliams batukus pirkti kartu su vaikais, apavus vaiką nauja avalyne, derėtų leisti jam pavaikščioti, pabėgioti. Taip bus galima matyti, ar vaiko pėdutė gaus tinkamą apkrovą, o tėveliai galės matyti, ar batukai yra tikrai tinkami vaikui.

Batų išpardavimas

Batai vaikams tikrai pigiau, kadangi išpardavimas vykdomas paskutinei batų porai ir keičiantis metų sezonui. Vaikiški batai su nuolaida- geriausias prekės kokybės ir kainos santykis.

Vaikiški batai internetu

Vaikiški batai internetu- puiki galimybė greitai ir lengvai įsigyti avalynę savo mažiesiems. Vaikiškų batų pasirinkimas ir jų specifika priklauso nuo vaiko amžiaus. Mažam vaikui avalynę geriausiai rinktis su lipniomis juostelėmis- taip vaikas galės pats nesunkiai apsiauti ir nusiauti batus. Nesvarbu koks oras už lango, elektroninėje erdvėje rasite išdėstytas basutes vasarai, šiltus aulinukus žiemai ar šaltam rudeniui bei pavasariui skirtus batukus. Taip pat galėsite pasirinkti minkštas, patogias kambarines šlepetes ar avalynę, kurią vaikas avės būdamas darželyje. Pasirinkus vaikiškus batus saugu ir paprasta užsisakyti internetu, atsiskaityti galite jums patogiu būdu.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *