Kategorijos

Kodėl verčiau svetainės kūrimą patikėti profesionalams?

Interneto svetainių kūrimas – sudėtingas, laiko ir pastangų atimantis procesas, kurį vertėtų patikėti profesionalams, tačiau kodėl? Priežasčių yra daugybė, todėl palaipsniui apžvelgsime keletą iš jų bei paminėsime, kada visgi galima apsieiti ir be profesionalų pagalbos.

Profesionaliai sukurtos interneto svetainės yra išvaizdesnės, funkcionalesnės, o jų išdėstymas neretai pritaikytas konkrečiam Jūsų verslui, tad padeda parduoti prekes ar paslaugas, lengviau sužavi lankytoją. Tikėtina, kad patyrusiems specialistams išleisti pinigai sugrįš su kaupu.

Interneto svetainių kūrimas – ne tik išvaizda ir patogumas. Čia reikalingas ir saugumas, ypač kuriant elektroninę parduotuvę, kurioje atliekamos ir finansinės operacijos (apmokėjimas už prekes). Interneto svetainės, kurios nėra pakankamai saugios, atbaido lankytojus. Užtenka vos vieno incidento, pavyzdžiui, pavagiami klientų kontaktiniai duomenys, ir Jūsų interneto svetainė gali prarasti didžiąją dalį populiarumų, kurį susigrąžinti gali būti nemenkas iššūkis, ypač jei iki incidento nebuvote ypač gerai žinomi savo srityje. Investuoti į saugumą siūloma tiek labai mažoms, tiek ir didelėms įmonėms, nepriklausomai nuo jų veiklos pobūdžio.

Garantinis aptarnavimas – dar viena priežastis rinktis interneto svetainės kūrimo paslaugą iš specialistų, o ne gaišti savo laiką bandant sukurti kažką savo, nors ir nemokamai ar labai pigiai. Nors specialistų kurtose svetainėse grubių klaidų pasitaiko retai, garantinio aptarnavimo sąlygas būtina aptarti su asmenimis ar įmone, užsiimsiančia Jūsų svetainės kūrimu. Aktualiausios yra saugumo spragos, kurios kartais atsiranda ne tik dėl svetainės kūrėjo kaltės, bet, pavyzdžiui, ir dėl atnaujinimo problemos, kurią gali sukelti naudojama turinio valdymo sistema. Deja, tai pasitaiko pakankamai dažnai, o savarankiškai šias problemas išspręsti gali toli gražu ne kiekvienas. Reikėtų nepamiršti, kad kiekviena valanda, kurios metu neveikia Jūsų interneto svetainė, gali būti nemenkas nuostolis.

Be profesionalų pagalbos galima apsieiti tais atvejais, jei reikalinga visiškai paprasta, papildomų funkcijų neturinti interneto svetainė, kurios pagrindinis tikslas – vizitinė kortelė internete. Kitaip tariant, tai vos poros puslapių interneto svetainė, į kurią dažniausiai užklysta lankytojai iš įvairių paslaugų katalogų, kur reklamuojama Jūsų įmonė, ar kaip nors per paieškos sistemas Jus atradę lankytojai.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *