Kategorijos

Kodėl verslas turėtų žinoti apie BVPŽ kodus?

Jeigu Jūsų verslas yra pajėgus teikti paslaugas ne tik privačioms, tačiau ir valstybinėms organizacijoms – tokiu atveju norėtume Jums pasiūlyti kuo skubiau išbandyti jėgas viešuosiuose konkursuose. Tai puikus pasirinkimas patyrusiems vilkams pasiekti daugiau ir tuo pačiu jauniems verslams, kurie dar tik skinasi kelią – tapti labiau matomiems, girdimiems bei atrandamiems.

Žinoma, viešųjų pirkimų konkursai kartais gąsdina. Ne tik todėl, kad laiko užima BVPŽ kodai bei kiti dokumentacijos niuansai, tačiau daugelis verslų bijo viešumo. Visgi, teikiant paslaugas legaliai ir legitimiai nereikėtų to bijoti, kadangi kodų parinkimas tik smulkmena, o paslaugų teikiamas pagal terminus ir kitas sąlygas gali Jums atverti kelias į sėkmę.

BVPŽ klasifikatorius, palyginus su kitais niuansais, yra gana maža smulkmena, tačiau praktika rodo, kad verslininkams vistiek kyla labai daug klausimų, kurie yra susiję su šio klasifikatoriaus suskirstymu ir tuo pačiu tinkamo kodo priskyrimu. Žinoma, geriausia yra bendradarbiauti su asmenimis, kurie padeda ne tik rasti tinkamą kodą, tačiau ir sutvarkyti visus reikalingus dokumentus. Kadangi 9 skaitmenų kodas yra detalizuojamas pagal info ir verslo sąsajas, natūralu, kad nežinant smulkmenų kyla ir daug neaiškumų.

Svarbiausia atsiminti tai, kad Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas yra prieinamas visiems internete, tad kiekvienas, kuris turi laiko bei noro – gali rasti kodą kuris geriausiai atitinka jo veiklą. Taip pat reikia nepamiršti, kad toks priskyrimas pagal paslaugos bei prekės suteikimo darbus yra būtinas, tad čia jau niekur nepavyks pabėgti, kodas turės būti priskirtas.

Sąrašas, tiesa, yra nebaigtinis, kadangi kodų atsiranda vis daugiau, jie padeda vis konkrečiau detalizuoti veiklas. Tai tam tikra prasme yra gerai, kadangi viešuosius pirkimus kuruojantys asmenys gali kur kas tiksliau suvokti – kokias paslaugas verslininkai teikia. Tačiau jie  patys pergyvena, kad bus dar sunkiau rasti tikslų kodą, kuris geriausiai ir tiksliausiai apibūdina paslaugas.

2020 kodų paieškas – reikalauja laiko, tačiau atsiminkite, kad katalogas yra pritaikomas ne tik Lietuvos verslams, tačiau ir tiems, kurie teikia paslaugas visose ES šalyse. Tai reiškia, kad pasirinkus tinkamą kodą su tuo pačiu galite pretenduoti konkursuose, kurie organizuodami ir kitose šalyje. Tai yra gerai? Labai, kadangi būsite kur kas geriau suprastas, konkrečiau įvertintas ir tuo pačiu sutaupysite daug laiko, kadangi kitų šalių organizacijos tiksliau įvertins – ar Jūsų suteikiamos paslaugos atitinka tai, ko jiems reikia.

Jeigu kodas jau Jūsų galvoje – laikas ieškoti konkursus. Geriausia tai daryti užsiprenumeravus naujienlaiškius, kurie atsiunčiami kasdien kiekvieno asmens el. paštą. Tokiu atveju pats pirmas sužinosite apie naujausius konkursus, galėsite tinkamai jiems pasiruošti ir tuo pačiu pretenduoti.

Viešieji konkursai gali būti Jūsų kelias į sėkmę. Išbandykite juos.

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *