Kategorijos

Kodėl verta draustis kasko draudimu?

Dauguma gyventojų neįsivaizduoja savo kasdienio gyvenimo be automobilio. Vieni juo vyksta visur, kitiems tai priemonė pasiekti darbą, tretiems būdas savaitgalį praleisti toliau nuo miesto šurmulio. Iš tiesų, automobilis praverčia ir palengvina daugelį darbų. Bet jam patekus į avariją kyla ir daugybė rūpesčių.
Lietuvoje jau daugelį metų yra privalomas civilinės atsakomybės draudimas, be kurio nepavyktų net užregistruoti įsigyjamos transporto priemonės. Privalomas draudimas apsaugo Jus nuo nuostolių, kuriuos galite patirti sukėlę eismo įvykį, tačiau Jūsų automobilio remontas – Jūsų pačių rūpestis. Todėl turintiems 10 metų ar naujesnę ar vertingesnę nei keli tūkstančiai litų transporto priemonę siūloma pasirūpinti papildoma apsauga – kasko draudimu. Kasko draudimas Jus apsaugo nuo daugelio įmanomų žalų, tiesa, priklausomai nuo pasirinkto draudimo paketo ir sutarties sąlygų.

Kasko draudimas net ir tuo atveju, jei esate auto įvykio kaltininkas, padės Jums susitvarkyti automobilį, išvengsite didelių nuostolių, be to, priklausomai nuo sutarties sąlygų, galite tikėtis ir pakaitinio automobilio.

Kitas vertingas kasko draudimo privalumas išryškėja ir labiausiai vertinamas tų, kurie daugiabučiuose, prie kurių ganėtinai ankštos automobilių stovėjimo aikštelės. Net ir menki įbrėžimai nepuošia automobilio, o jei galvojate apie jo pardavimą – gerokai numuša kainą. Ne paslaptis, jog kieme stuktelėję ir palikę dryžį kaltininkai neretai pasišalina iš įvykio vietos, o juos surasti ypatingai sunku. Kuomet esate apsidraudę tik privalomuoju civiliniu draudimu žalos atlyginimo galėtumėte tikėtis tik suradus įvykio kaltininką, kitaip gelbsti tik kasko draudimas.

Pastaruoju metu dėl karšto ir šalto oro srovių susijungimo įvyksta daugybė audrų, kurios verčia medžius, plėšia namų stogus. Krintantis medžiai kelio nesirenka ir labai dažnai apgadina transporto priemones. Apsidraudus kasko draudimu kartu pasirinkus ir draudimą nuo gamtos stichijų vėtros metu galėsite labai stipriai nesijaudinti, kadangi blogiausiu atveju apgadinto automobilio remontu pasirūpins Jūsų draudimo bendrovė.

Deja, nutinka ir taip, jog ilgapirščiai išdaužia langą ir pavagia magnetolą, paliktą rankinę ar kitus vertingus daiktus, o kartais nugvelbia ir visą automobilį. Nepavydėtina situacija net ir esant apsidraudus kasko draudimu, tačiau draudimas bent jau suteikia galimybę įsigyti naują automobilį ar kompensuoja patirtus stiklo keitimo ar kitus nuostolius.

Siekiant to išvengti reikia pasirūpinti ne tik draudimu, bet nepalikinėti automobilyje vertingų daiktų, nepamiršti raktelių, o automobilyje derėtų įsirengti kokybišką signalizaciją.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *