Kategorijos

Kodėl verta kieme statytis segmentinius vartus?

Segmentiniai vartai nepatrauklūs tiems žmonėms kurie nori turėti kieme daugiau privatumo. Išeitis šioje situacijoje taip pat yra. Pardavėjai prekiauntys sgmentiniais vartais ir tvoromis parduodi visokius montavimo elementus ir aksesuarus. Vienas tokių, plastiko lakštai kuriuos galima įkišti į sgementų tarpus ir taip sudaryti nepermatomą uždangą tokios aukščio kokio norite.

Įmonės savo kiemuose vienareikšmiškai renkasi tik segmentinius vartus. Jie neaktualus privatumas, kaip tik rūpi kad kuo daugiau pravažiuojančių potencialių lankytojų pamatytų jų įmonę, reklamą ir tai kuo užsiima įmonė. Kitas aspektas, įrengus apšvietimą, naktimis teritoriją tampa matoma iš visų pusių ir todėl lengva atlikti nuotolinį apsaugos monitoringą per vaidzo kameras.

Segmentiniai vartai yra nebrangus, dėl to juos renkasi žmonės turintys sodybas ir sodo namelius. Tokiose gyvenamose vietose apsistojama retai todėl prasmės investuoti daug pinigų į aptvėrimą nesinori, ir tai yra teisinga mintis. Įsirengus brangius vartus su gera automatika rizikuojate patekti į vagių akiratį. Kad ir kokias būdais bandytumėte apsaugoti vartus, visuomet yra būdų apeiti apsaugas todėl geriausias sprendimas tokiu atveju lieka tik turto draudimas.

Lyginant su kitais vartų tipais, segmentiniai yra pats pigiausias pasirinkimas kuris nereikalauja priežiūros dešimtmečiais. Segmentinius vartus yra paprasta montuoti, didžiausią darbo dalį užima tik pagrindo paruošimas ir betonavimas. Didelis pasirinkimas standartinių matmenų leidžia pirkėjui rinktis iš karto ir nelaukti dviejų savaičių ar mėnesio kol vartai bus pagaminti. Prisiminkime dar nesklandumus kurie gali atsitikti dėl vadybininko klaidos ar nesusikalbėjimo pateikiant užsakymą. Įvairūs išmatavimai ir spalvos leidžia vartotojams greičiaus apsispręsti ko jiems reikia, nereikia derinti individualaus užsakymo, tiesiog atvažiuoji sumoki ir vežiesi vartus pas save į kiemą montuoti. Metalinės tvoros cinkuoti segmentai yra labai lengvi, net jeigu imtume patį ilgiausią ir aukščiausią segmento išmatavimą. Tai reiškia, kad tokiems vartams nereikia pačios galingiausios automatikos, o galima išsiversti su pačia paprasčiausia. Taigi, padarykime išvadas. Kodėl verta statyti sgmentinius vartus. Visų pirma nepalyginamai žemesnė kaina, mažas svoris ir montavimo paprastumas, nulinė tikimybė kad vartus pavogs ir nulinė tikimybė kad vartai greitai nusidėvės. Jei šiuos dalykus vertinate, siūlome išsirinkti ir nusipirkti segmentinius vartus šioje parduotuvėje:
https://www.bausa.lt/sodo-prekes/tinklai-tvoros-vartai/vartai-ir-varteliai

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *