Kategorijos

Kodėl verta namuose statyti dušo padėklą?

Naujas dušas gali pakeisti jūsų vonios išvaizdą. Tai gali pasiūlyti daugiau kambarių ir daugiau privatumo, padėdamas pagrindinę vonią paversti atpalaiduojančia poilsiu. Tačiau įdėti naują dušą taip pat gali būti daug darbo. Galų gale, norint pastatyti naują kampinę dušo kabiną, reikia pastatyti vieną sieną, o viena, pastatyta viduryje sienos, reikalauja dviejų naujų sienų. Be to, jei sienos nesikreipia į lubas, viršutinė atbraila turi būti padengta plytelėmis ar kitu drėgmei atspariu paviršiumi. Dušo angą galima uždaryti durimis arba užuolaidų strypu.

Vientisas dušo kabinos padas yra paprasčiausias montuojamas dušas, nors spalvų pasirinkimas gali būti ribotas. Pirkite ne mažesnį kaip 34 colių pločio pagrindą, patikrindami, ar jis turi būti pastatytas plonu skiediniu, ar smėlio lovoje, ar jį galima paprasčiausiai pastatyti ant grindų. Prieš pradėdami, paruoškite vietą, įrengdami drenažo vamzdį su gaudytuvu pagrindo centre, taip pat tiekimo vamzdžius, maišytuvą ir dušo pakylą. Flanšas turi būti lygus grindims. Įdiegę kadrą, paleiskite tiekimo vamzdžius. Taip pat įsitikinkite, kad jums patogu dirbti su plastikiniais ir variniais vamzdžiais, įrėminti sieną ir montuoti plyteles. Vadovaukitės šiomis nuosekliomis instrukcijomis, kaip pastatyti dušo kabiną.

Uždėkite dušo pagrindą ant kanalizacijos, kad įsitikintumėte, jog kanalizacija yra tiesiai po pagrindo anga. Nuimkite pagrindą ir nupjaukite bei įtvirtinkite išleidimo vamzdžio pratęsimą. Pratęsimas turėtų būti lygus su grindimis.

Išlyginkite aukštą

Įdėkite sluoksnį ar du stogo veltinio, kad išlygintumėte bet kokius grindų nelygumus. (Kai kuriems gamintojams reikalinga skiedinio arba smėlio lova.) Dušo pagrindą pastatykite ant kanalizacijos, kad įsitikintumėte, jog kanalizacija yra teisingai išdėstyta. Patikrinkite lygį; tarpas pagal poreikį su papildomu stogo veltiniu.

Tinka guminis flanšas

Skystą muilą naudodami kaip tepalą, pritvirtinkite guminį flanšą (tiekiamą su dušo pagrindu) virš išleidimo angos pratęsimo ir stumkite jį kiek įmanoma žemyn. Palieskite jį iki galo 1/4 colio plienine lazdele. Įstatykite drenažo koštuvą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *