Kategorijos

seo paslaugos

Susikurus naują internetinę svetainę arba jau turint internetinę svetainę, tampa aktualu, kaip gauti tikslinių klientų. Bendraujant su klientais išgirsti, tokių atsiliepimų pavyzdžiui, kad internetinė svetainė nedavė jiems jokios naudos ir taip dažniausiai būna todėl, kad tos internetinės svetainės būna geriausiu atveju atrandamos kokiam dešimtam Google puslapyje, pagal jų atliekamas paslaugas arba išvis nereitinguojamos. Ir normalu, kad tik esamas klientas gali ieškoti konkretaus įmonės pavadinimo, pagal kurį atrandama įmonės svetainė.

Tokiu atveju normalu, kad kai potencialūs klientai ieško Jūsų paslaugų ir neranda jų pirmuosiuose Google puslapiuose tikėtina, kad tiesiog kreipsiasi pas konkurentus, kurie taip pat panašias paslaugas atlieka. Norint, kad Jūsų svetainė būtų atrandama tikslinių klientų Google paieškoje reikalingos SEO paslaugos. Kas yra SEO paslaugos? Dažniausias SEO paslaugų apibrėžimas – tai kryptingas konkrečių veiksmų atlikimas optimizuojant svetainę pagal pasirinktus raktinius žodžius paieškos sistemose.

Kuo gali būti naudingos SEO paslaugos Jūsų verslui:

  • Daugiau nei 95 % procentai vartotojų naudojasi paieškos sistemomis (Google, Yandex, Bing) ieškodami prekių ar paslaugų. Atitinkamai aukštesnės pozicijos paieškos sistemose įtakoja didesnius lankytojų srautus ir taip didina klientų skaičių ir užsakymus.
  • Įmonės autoritetas. Vartotojas ieškodamas tam tikrų prekių ar paslaugų ir matydamas internetinę įmonės svetainę turinčią geras pozicijas paieškoje labiau pasitiki tą įmonę.
  • Žinomumo didinimas. Kuo daugiau lankytojų srautų Jūsų internetinė svetainė pritrauks, tuo daugiau Jūsų verslas, paslaugos ar produktai bus žinomi klientams.
  • Tikslinga auditorija. Dažniausiai klientai ieškodami tam tikrų paslaugų ar prekių turi poreikių jų įsigyti pvz. jeigu ieškote „virtuvės baldai“, „autoservisas kaune“, „vaikų stovyklos“ ir pan. tikėtina, kad turite tikslą pasinaudoti paslaugomis ar įsigyti tam tikras prekes. Juk laisvalaikiu tikrai neieškosite tokių dalykų, geriau jau paskaitysite kokį naujienų portalą ar pažiūrėsite filmą.
  • Nemokate už paspaudimus. Kita alternatyva būti matomam Google paieškoje gali būti Google Adwords reklama. Naudojant tokio pobūdžio reklama Jus pastoviai mokėsite už kiekvieną paspaudimą. O SEO paslaugų privalumas, kad iškėlus internetinę svetainę natūraliai paieškos sistemose, jus nemokėsite už kiekvieną paspaudimą. Pagal Google statistiką 30 % vartotojų spaudžia ant Google Adwords reklamos, o 70 % vartotojų nukeliauja į organinę (natūralią) paiešką.
  • Pelno didinimas. Naudojantis SEO paslaugomis sulauksite daugiau lankytojų, kas įtakos yra atitinkamai didesnį klientų kiekį, įgysite autoritetą ir kartu didinsite savo įmonės žinomumą. Visi šie veiksniai įtakoja įmonės pelningumo rodilius.

Žinoma tiek Google Adwords reklama, tiek SEO paslaugos turi savo privalumui verslui. Svarbiausias tikslas, kad potencialūs tiksliniai klientai galėtų atrasti Jūsų paslaugas ar produktus ieškomi jų paieškos sistemose.  Nei vienas mūsų klientas dar nenusivylė pasirinkęs SEO paslaugas, dėl jų finansinės naudos, pridėtinės vertės verslui ir gerų rezultatų (kitaip tariant padidėjusių klientų skaičiaus ir pelningumo).

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *