Kategorijos

Kodėl verta pasirinkti dyzelinius generatorius?

Dyzeliniai generatoriai tai praktiškas ir ekonomiškas sprendimas privačiam ūkiui ir įvairaus mąsto statyboms. Juos vienodai sėkmingai galima naudoti sodybos, nuosavo namo apšvietimui, arba naudoti keliuose vyksiančiuose darbuose, statybos darbuose ir net gi pavojinguose sąlygose. Žinoma, kiekvienai sričiai reikalinga konkreti dyzelinė elektros stotis – konteineryje, stacionari arba portatyvinė uždaro, arba atviro išsipildymo.

generatoriaiKuo sparčiau vystosi visuomenė, tuo labiau vertinami resursai. Žmogiškieji, finansiniai, energetiniai – visi jie yra riboti ir kainuoja tuo brangiau, kuo didesnis yra jų naudojimas. Paprastas sprendimas reikšmingai sumažinti išlaidas ir užtikrinti nepriklausomybę – autonominės dyzelinės elektros stotys, kurios geba tapti absoliučiai bet kokio objekto maitinimo šaltiniu.

Dyzeliniai generatoriai yra nebrangūs ir patikimi elektros srovės šaltiniai. Palyginus su benzininiais generatoriais, dyzeliniai suprojektuoti nepertraukiamam darbui paros bėgyje. Juos galima naudoti nuosavame name, sodyboje, statybose ar pramonėje. Tam tinkami iki 10kW galios generatoriai. Tai mobilūs įrenginiai kurie pasižymi nedidėle kaina. Gamybiniam cechui, dideliam namui ir kitiems dideliems objektams reikalingi stacionarūs iki 200kW. Skysčiu aušinami turintys aukštą efektyvumą jie gali veikti praktiškai visą parą. Kaip įprasta, tai brangūs įrenginiai uždarame korpuse arba specialiame konteineryje. Neretai įrenginiai pasižymi aukštos kokybės garso izoliacija. Tokios komplektacijos generatorius išleistas iš gamyklos bus pigesnis, negu perkant jį ir izoliaciją atskirai. Įrenginys perkamas pagal užsakymą gali turėti ir kitas funkcijas – pavyzdžiui, labai patogią kai kuriuose situacijose apšvietimo platformą.

Kaip jau buvo rašoma aukščiau, dyzeliniai generatoriai leidžiami uždarame ir atvirame korpuse. Be to jie turi įtampos stabilizatorius, apsaugą nuo perkrovos. Dyzeliniai generatoriai būna mobilūs ir stacionarūs. Mobilūs naudojami mini pramoninių objektų rezerviniam maitinimui. Visos šios sąlygos, įskaitant žemą kuro kainą, nepriklausomybę nuo klimatinių sąlygų suteikia neabejotinus privalumus pasirenkant būtent šiuos įrenginius.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *