Kodėl verta pirkti lėtaeigę sulčiaspaudė?

Sulčių spaudimas yra naujausias pamišimas, apėmęs sveikatos pasaulį. Mūsų, kaip vartotojų, siūlomos sulčių spaudimo galimybės gali kelti painiavą – yra lėtos sulčiaspaudės, šalto spaudimo sulčiaspaudės, kramtomosios sulčiaspaudės, greitosios sulčiaspaudės, išcentrinės sulčiaspaudės ir net įvairūs maišytuvai, kurie atliks šį darbą.

Didžiausia sulčių vartojimo priežastis yra ta, kad sulčių spaudimas teikia įvairią naudą sveikatai, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, svorio metimą, skaistesnę odą, geresnę bendrą sveikatą, streso ir gerovės mažinimą. Yra daugybė sulčių spaudimo dietų, kurios gali padėti detoksikuoti kūną ir padėti atsikratyti virškinamajame trakte susikaupusių toksinų. Kai išvalote savo kūną nuo tų toksinų, galite padėti pagerinti organizmo virškinimo procesą, kuris padeda atkurti energiją ir išvalyti visas odos ligas. Papildoma kūno detoksikacijos premija yra žarnyno pertekliaus pašalinimas, o tai gali sumažinti svorį ir padėti jaustis mažiau išsipūtusiems. Bendras rezultatas – padidėjusi energija ir kūnas, veikiantis maksimaliai. Kai jūsų kūnas veikia optimaliomis sąlygomis ir kasdien gaunate rekomenduojamą vitaminų kiekį, bendras stresas sumažės.

Lėtaeigės sulčiaspaudės kaina yra aukštesnė nei įprastos. Lėtos sulčiaspaudės / šalto spaudimo sulčiaspaudės nėra tokios populiarios kaip greitosios sulčiaspaudės dėl aukštesnės kainos, lėtesnio sulčių laiko ir šiek tiek mažesnio pagaminamų sulčių kiekio. Lėtos sulčiaspaudės veikia susmulkindamos vaisius / daržoves į sultis. Lėtos sulčiaspaudės gamina daugiau minkštimo, todėl sultyse yra šiek tiek daugiau maistinių medžiagų ir dėl lėto veikimo neišskiria tiek šilumos, kiek greitoji sulčiaspaudė. Paprastai kalbant, lėtosiose sulčiaspaudėse yra daugiau komponentų, todėl jas sunkiau valyti nei greitąsias sulčiaspaudes, sunkus darbas valant įrenginį atsiperka dėl šiek tiek daugiau maistinių medžiagų ir šiek tiek aukštesnės kokybės sulčių su daug minkštimo tiems, kurie mėgsta minkštas sultis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.