Kategorijos

Kodėl verta rinktis nuotolinius SEO pagrindų mokymus iš EASYSEO?

seo optimizavimas pradedantiesiemsEASYSEO SEO pagrindų kursas – tai efektyvus būdas išmokti viską kas svarbiausia apie svetainės optimizavimą paieškos varikliams nuotoliniu būdu.

Čia kiekvienas dalyvis sužinos ne tik visus pagrindinius žingsnius, aktualią informaciją bei įgaus žinių apie pagrindines optimizavimo klaidas kurių kiekvienas svetainės savininkas privalėtų vengti.

Net jeigu ir esate šiek tiek susipažinę su SEO, gyvai pamatyti kaip visus pagrindinius optimizavimo žingsnius atlieka patyręs SEO specialistas, jums bus tikrai naudinga. Manome, jog po šių mokymų jūs ne tik turėsite daugiau žinių nei turėjote lig šiol, tačiau kartu turėsite geresnį suvokimą dėl ko jūsų svetainė nėra taip aukštai reitinguose kaip turėtų būti.

Na, o žemiau pateikiame keletą svarių priežasčių kodėl SEO optimizavimas pradedantiesiems  gali būti skirtas būtent jums!

Pagrindinės priežastys dėl EASYSEO mokymai jums bus tik į naudą

Dažnas iš mūsų gyvena tokiu gyvenimo ritmu, jog kartais vos spėjame nuveikti pagrindinius dienos darbus. Tas pats galioja ir laisvam laikui kurį galime skirti savęs tobulinimui, paprasčiausiai jo neturime tiek daug kiek norėtume.

Mes manome, jog mokymai internete turėtų būti rengiami atsižvelgiant neperpildant jų nereikalinga informacija ir koncentruotis tik ties pagrindiniais dalykais kurie žmogui yra aktualiausi ir naudingiausi.

EASYSEOlab mokymai – paremti būtent tokiais teisingais principais. Žemiau plačiau aptariame priežastis dėl ko juos apsimoka rinktis.

1.Viskas apie SEO vienoje vietoje

Kaip jau sakėme, mes laikomės nuomonės, jog bet kokie internetiniai mokymai turėtų būti koncentruotos informacijos dozė. 

Jei apie kiekvieną SEO temos aspektą lektorius kalbėtų 45 minutes, greičiausiai pasirodytų ne tik nuobodu sėdint prie kompiuterio ekrano namuose, tačiau kartu ir nesugebėtume suvirškinti visos informacijos efektyviai.

Sakoma, jog per vieną sesiją žmogus daugiausiai dėmesio skiria jos pradžioje ir pabaigoje. EASYSEO svetainių optimizavimo pagrindų kursai yra parengti būtent tokiu principu – gretai ir efektyviai supažindinti žmogų su viskuo kas svarbiausia.

2. Su optimizavimo pagrindais susipažįstama iškart

Kursų esmė – svetainės optimizavimo pagrindai. Čia žmonės turės galimybę ne tik susipažinti su pagrindiniais SEO žingsniais, tačiau kartu išmokti juos taisyklingai įgyvendinti. Apart išsamių svetainės nišos, aktualių raktažodžių ir konkurentų analizės, kartu bus susipažįstama ir su tokiais dalykais kaip, pavyzdžiui, turinio kūrimas ir optimizavimas.

Taip pat čia nebus praleistos ir vidinio kodo svetainėje optimizavimo bei jos sutvarkymo mobiliems įrenginiams temos bei pasidalinta būdais kaip apskritai pagreitinti jos darbą. Žinoma, taip pat kalbama ir apie bendram svetainės rankavimui įtakos turinčius išorinio optimizavimo faktorius.

Galiausiai žinoma, bus nurodomi aiškūs principai kurių pagalba vėliau bus galima išlaikyti uždirbtas aukštas svetainės pozicijas. SEO – tai nėra vienkartinis dalykas. Norint svetainę išlaikyti aukštuose reitinguose, ties savo projektu reikia dirbti nuolat.

3. Tik aktualiausia ir naujausia informacija

Kaip žinia, SEO principai keičiasi nuolat, todėl, tarkime, prieš pusę metų veikusios strategijos ar principai, šiomis dienomis jau gali būti nebeaktualūs. Nemažai panašios tematikos kursų per daug dėmesio skiriasi supažindinant žmones su jau šiuo metu pasenusiais principais ir Google algoritmo vystymosi istorija.

Ar apsimoka prie to praleisti labai daug laiko? Manome, jog ne.

EASYSEOlab kursai yra paruošti taip, jog juose atsispindėtų tik tai kas yra aktualu 2021 metų svetainės SEO strategijai ir reikalavimams.

Kartu galėsite susipažinti ir su pagrindiniais įrankiais kurie jums padės vykdyti svetainės optimizavimo žingsnius.

4. Susipažinsite su esminiais rankavimo faktoriais

Mokymų metu, jums bus pristatyti pagrindiniai faktoriai į kuriuos reikia koncentruotis optimizuoti svetainę paeiškos varikliams. Kartu, kiekvienas dalyvis gaus sąrašą įrankių ir privalomų atlikti darbų sąrašą kurio pagalba svetainės savininkai nepasimestų atlikinėdami žingsnius.

Galima sakyti, jog šie kursai – puikus būdas neišleidžiant daug, išsamiai susipažinti su kiekvienu SEO aspektu.

5. Dažniausiai daromos klaidos ir kaip jas taisyti

Nors suklysti besimokant – visiškai normalus dalykas, kai kurios iš jų svetainei gali kainuoti itin brangiai, na o atkovoti prarastas pozicijas reikės labai daug laiko ir pastangų. Taigi, kai kurių sprendimų optimizuojant reikėtų vengti.

Apie šias dažniausiai daromas pradedančiųjų klaidas jūs šiuose kursuose taip pat sužinosite ir kartu išmoksite jų vengti.

6. Stebėsite darbą su realiui projektu

To mokymuose lig šiol nesiūlė niekas

Jei klausysite vien pliką informaciją be jokio konkretaus pavyzdžio – vargu ar kažką naudingo išmoksite. EASYSEO svetainės optimizavimo pagrindinų kursuose jūs turėsite pamatyti kaip gyvai dirba SEO specialistas nuo žingsnio iki žingsnio.

Ko gero geresnio būdo mokytis, nei matyti kaip visa informacija apie kurią buvo kalbama yra panaudojama realiama pavyzdyje.

7. Klausimų ir atsakymų sesija bei „online“ susitikimo galimybė

Verta paminėti ir tai, jog kursų metu, kiekvienas mokymų dalyvis turės galimybę aptarti išmoktas ypatybes ne tik su kitais dalyviais, tačiau ir pačius kursus vedančiu lektoriumi.

Jei dalyvis pageidauja, jis taip pat galės gyvai užduoti jam rūpimus klausimus ir gauti atsakymus tiesiai iš specialisto lūpų.

Taigi, jei norite domitės SEO ir norite išmokti jo pagrindus, kviečiame į EASYSEO kursus!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *