Kategorijos

Kodėl verta rinktis poliuretaną namų šiltinimui?

Kokybiškas būsto apšiltinimas turi labai didelę namo gyventojų gyvenimo kokybei. Jei norime užtikrinti namiškiams nepriekaištingą, stabilią šilumą ir gerą savijautą, privalome pasirūpinti geru būsto apšiltinimu. Jei nepasirūpinsime nepriekaištingu būsto apšiltinimo, namiškiai negalės mėgautis jaukia šiluma ir idealiu būsto mikroklimatu. Nagrinėjant šiltinimo medžiagas bei su jomis atliekamus apšiltinimo darbus kylą klausimas: kokia medžiaga labiausiai tinka mūsų namams? Kai šiltinimo medžiagų pasirinkimas yra toks didelis, patirties neturintis namų šeimininkas greitai pasimeta ir niekaip neapsisprendžia ką pasirinkti. Bet kad ir koks pasirinkimas bebūtų platus, dauguma žmonių labai dažnai pasirenka putų poliuretaną. Ši medžiaga už labai prieinamą kainą suteikia namams labai patogų ir efektyvų apšiltinimą. Tačiau kodėl putų poliuretanas yra toks populiarus? Kodėl jūs turėtumėte pasirinkti šią medžiagą savo namams?

Termoplastinis poliuretanas nėra pati populiariausia šiltinimo medžiaga Lietuvoje, bet atsižvelgus į kainos ir kokybės santykį, savo savybėmis jis visa galva pranoksta begalę kitų šiltinimo medžiagų. Šiltinimas poliuretanu užsienyje yra kur kas populiaresnis, tačiau vis dažniau matome kaip šia medžiaga atliekami darbai ir mūsų gimtinėje. Šiltinimas putplasčiu ne tik sumažina šildymo kainas, bet ir suteikia būstui padorią hidroizoliaciją. Tinkama hidroizoliacija, energinis efektyvumas, medžiagos universalumas ir tvirtumas – tai tik keletas priežasčių, kodėl savo namų šiltinimui turėtumėte pasirinkti putų poliuretaną.

Namo apšiltinimas putų poliuretanu yra išties lengvas, bet norint atlikti šiuos darbus jums prireiks tinkamos, specialios įrangos. Purškimo įrangos dėka medžiaga yra tiesiog užpurškiama ant šiltinamo paviršiaus. Šis unikalus medžiagos lankstumas leidžia jai pasiekti net pačius atokiausius namo kampelius ir juos užpurkšti, todėl putų poliuretanas – tai puiki medžiaga net patiems sudėtingiausiems šiltinimo darbams. Putplastis ne tik pagerina energinį efektyvumą, bet ir apsaugo namo konstrukcijas nuo drėgmės, užtikrina jų ilgaamžiškumą. Šiltinant namus putų poliuretanu darbai vyksta žaibiškai greitai, nes užpurkšta medžiaga sustingsta akimirksniu. Poliuretanas yra labai lengvas, o tinkamam apšiltinimui tereikia visai mažo šių putų sluoksnio. Jei naudosite putų poliuretaną savo namų šiltinimo darbams, tai sukursite natūralią, sveiką atmosferą, kurioje galėsite mėgautis šiluma ir nekenkti savo sveikatai bei aplinkai.

Apsilankę interneto svetainėje gamo.lt , susipažinsite su apšiltinimo įmonės „Gamo“ siūlomu atvirų ir uždarų porų poliuretanu. Atvirų porų poliuretanas labai tinka naujam namui, nes jo dėka ne tik užtikrinsite kokybišką apšiltinimą, bet ir suteiksite naujam pastatui reikiamo patvarumo bei apsaugos nuo neigiamo aplinkos poveikio. Atvirų porų poliuretanas tinka tiek išoriniam, tiek vidiniam būsto apšiltinimui. Jei ketinate apšiltinti komercinės paskirties pastatą, fabriką ar gamyklą, šiems darbams naudokite kur kas sunkesnį, uždarų porų poliuretaną. Jis puikiai tinka didelių metalo konstrukcijų, betono šiltinimui. Daugiau informacijos apie šias šiltinimo medžiagas rasite interneto svetainėje https://www.gamo.lt/siltinimas-poliuretanu/.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *