Kategorijos

Kodėl verta rinktis siuntų pristatymą į Angliją nuo durų iki durų?

crop unrecognizable woman carrying boxes and entering post office
Photo by Liza Summer on Pexels.com

Planuojant siųsti siuntinį į Angliją ieškome ne tik greičiausio, bet ir patogiausio pristatymo. Šiuos lūkesčius išpildo siuntos Lietuva Anglija nuo durų iki durų. Svarstote, kokiais privalumais pasižymi šis pristatymo būdas ir kodėl verta jį rinktis? Mes atsakysime į šiuos klausimus.

Patogu ir siuntėjui, ir gavėjui

Pirmiausia siuntos Lietuva Anglija nuo durų iki durų yra patogios tuo, kad paimamos tiesiai iš siuntėjo nurodyto adreso ir pristatomos gavėjui į rankas. Taip sutaupoma laiko, kai nereikia vykti priduoti ar atsiimti siuntos. Planuojant pristatyti siuntą visuomet iš anksto susisiekiama su siuntos gavėju ir suderinamas jam patogus siuntos pristatymo laikas. Tad nerimauti, kad atvykus kurjeriui gavėjo nebus namuose, taip pat neverta.

Visos garantijos, kad siunta pasieks gavėją

Ne paslaptis, kad kartais pasitaiko nesklandumų, kai nurodomas netikslus siuntos gavėjo adresas ar kvitas atsiimti siuntą tiesiog pasimeta korespondencijos gausoje. Tuo tarpu siuntos Lietuva Anglija nuo durų iki durų yra garantuotas būdas, kad siunta pasieks tiesiai gavėjo rankas. Net jei kurjeriui nepavyksta susisiekti su siuntos gavėju, nurodytais kontaktais bandoma susisiekti vėl ir vėl, kol siunta sėkmingai pristatoma.

Kartais siuntos pristatomos dar greičiau

Siuntų pristatymą į atsiėmimo punktą ar paštomatą dažniausiai sudaro dviejų bendrovių – vežėjų iki Anglijos ir vietinės siuntų pristatymo į paštomatus įmonės darbas. Angliją pasiekusios siuntos perduodamos įmonei, kurios siuntų paskirstymo terminale siuntiniai nukreipiami į pasirinktus paštomatus. Savaime suprantama, tai užtrunka ir siuntos pristatymo laikas gali pailgėti dar diena ar dviem. Tuo tarpu siuntos Lietuva Anglija nuo durų iki durų keliauja „vienose rankose“ ir gavėją pasiekia greičiau.

Verta paminėti, kad siuntos Lietuva Anglija nuo durų iki durų yra pristatomos net į pačias atokiausias gyvenvietes ar Anglijos pakraštyje esančius kaimelius. Tokiais atvejais šis pristatymo būdas yra pats geriausias, nes atokiose vietovėse ne visuomet yra netoli esantys paštomatai ar siuntų atsiėmimo punktai. Be to, siuntos įteikimas į rankas ypač naudingas žmonėms, kurie turi ribotas galimybes važiuoti atsiimti siuntą, pavyzdžiui, vyresniojo amžiaus žmonės.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *