Kategorijos

Kodėl verta rinktis teatrą “New York”?

       183723_191190834236790_3212567_n   Vilnius – tikra pramogų sostinė. Įvairūs koncertai, spektakliai,teminiai vakarai ir vakarėliai Miestiečiai ir sostinės svečiai nėra pasmerkti nuobodžiam laisvalaikiui. Miesto afišos, skelbimų lentos tiesiog mirga nuo daugybės klubų, pramogų salių ar teatrų repertuarų ir skelbimų. Tik spėk rinktis…

         Kalvarijų gatvėje stovi savo išvaizda ir paskirtimi išsiskiriantis pastatas – kadaise buvęs „Tėvynės“ kino teatras, šiandien daug kam nepakeičiamas pramogų taškas – muzikinis teatras „New York“. Istorija jo paprasta: 2004 metais klubas atvėrė duris ir neilgai trukus sužavėjo miestiečius savitu retro stiliumi bei teatro dekoracijomis. Universalios paskirties salės iki šiol vilioja spektaklius, koncertus bei įvairius kultūrinius projektus.

1618530_702261626463039_1294026366_n
Komedija “Urvinis žmogus”

      Dešimtmetį veikiantis teatras kartu su ilgalaikiais bendražygiais savo lankytojus džiugina tokiais spektakliais, kaip „Urvinis žmogus“ ar „Vietų nėra“. Nuo pat spektaklių premjerų buvo aišku, kad jie nebus pasmerkti žlugimui: praėjus nemenkam skaičiui metų, muzikinio teatro „New York“ salėse vos užtenka vietos visiems norintiems pamatyti šiuos linksmus ir išskirtinius monospektaklius. Džiaugiamės kartu su aktoriais!

1601564_685190041503531_1867338414_n
Komedija “Po 20 metų”

                Muzikiniam teatrui „New York“ gyvuoti padeda daugybė įvairių renginių organizatorių. Esame dėkingi komandoms „Laimingi žmonės“ ir „Idioteatras“, kurie mūsų lankytojams padovanojo komedijas „Mano AŠ“, „Vietų nėra“, „Urvinį žmogų“, „Po 20 metų“ bei intymios vyrų trupės „Erelis“ pasirodymus. Kitoks teatras pas mus vis sugrįžta su gyvo garso muzikine komedija „Meilė ir taika“; tuo  tarpu agentūra RELAX Live ir renginių organizatoriai ALT events į teatro sales pritraukia sunkiosios muzikos gerbėjus, džiugina Lietuvos publiką užsienio grupių pasirodymais bei neeiliniais koncertais.

              Esame atviri naujovėms ir norime pakviesti ne tik kultūros pasiilgusį lankytoją, bet ir menininką, ieškantį jaukios ir unikalios vietos savo kūrybos pristatymui. Kovo 8-ios dienos proga muzikinio teatro „New York“ scenoje buvo rodomas choreografės Modestos Butautytės miuziklas „Romeo ir Džiuljeta“. Tad Jaunasis menininke, kreipaimės į Tave: jeigu turi ką parodyti, Tavo galvoje gimsta originalios idėjos, tačiau trūksta vietos jų įgyvendinimui, esi laukiamas pas mus, nes teatro komanda yra pasiryžusi prisidėti prie Tavo svajonių įgyvendinimo!

Daugiau informacijos apie teatro veiklą rasite mūsų svetainėje www.newyorkclub.lt arba facebook puslapyje 🙂

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *