Kategorijos

Kodėl verta šuniui nupirkti graviruotą pakabuką?

Individualizuoti pakabukai šunims gali būti puikus pasirinkimas savininkams, norintiems įsitikinti, kad jų keturkojis draugas ne tik gerai atrodo, bet ir visada išlieka saugus. Kai asmeninė savininko informacija yra patalpinama ant pakabuko, nereikia ID žymos, kuri kartais gali būti nemaloni ar trukdyti. Arba galima turėti abu. Bet kokiu atveju, kai augintinis turės individualų pakabuką, kiekvienas savininkas bus ramus, kad jo augintinis bus lengvai atpažįstamas bet kokioje situacijoje.

Yra daugybė pakabuko graviravimo galimybių. Dažniausiai pakabukai yra didesnio dydžio, kad ant jų tilptų visa reikalinga savininko ir augintinio informacija, kuri padėtų pasimetusiam nelaimėliui grįžti namo. Taip pat dažnai informacija yra graviruojama iš abiejų pusių, kad nepažįstamiems žmonėms būtų lengviau ją perskaityti, jei nenorima augintinio liesti.

Kokia informacija dažniausiai graviruojama ant pakabukų?

Pakabuke turėtų būti nurodyti kontaktiniai gyvūno globėjo duomenys. Kokia informacija yra graviruojama priklauso tik nuo savininko pageidavimų. Galima įtraukti augintinio vardą, savo telefono numerį, vardą, pavardę, adresą ar bet ką kitą, kas gali atrodyti svarbu. Geriausia, jei tekstas bus aiškiai išgraviruotas, todėl verta rinktis didesni šriftą

Kiti aspektai renkantis asmeninius šunų pakabukus

Graviruoti pakabukai yra atsparūs išoriniams ir aplinkos veiksniams, pavyzdžiui smėliui arba purvui. Dažniausiai jie yra gaminami iš metalo, pavyzdžiui, aliuminiui arba variui. Rečiau jie gaminami iš plastiko arba odos. Tad galima būti užtikrintiems, jog papuošalas naudingai tarnaus ilgus metus ir kartu saugos augintinį.

Kaip pasirinkti tinkamą?

Prieš užsisakant pakabuką, reikėtų atkreipti dėmesį į augintinio svorį. Jei jis sveria daugiau nei 15 kg., reikės didesnio pakabuko, kad šis puikiai matytųsi iš toli. Mažesniems gyvūnams tiks mažesni modeliai, kurių ilgis yra apie 4 cm.

 

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *