Kategorijos

Kodėl verta žiūrėti serialą „Likimo karuselė“?

Draminiai serialai – populiarūs ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. O kas geriau kuria tokio žanro, paprasto turinio serialus nei Bolivudas? Ko gero nėra daugiau šalių pasaulyje galinčių pasiūlyti tiek daug geros kokybės serialų.

Šiame straipsnyje mes aptarsime vieną iš sėkmingiausių pastarųjų metų indiškų serialų, nepalikusių abejingų ne tik mūsų šalyje, tačiau ir visame pasaulyje – “Likimo karuselė”.

Manome, jog jį pažiūrėti tikrai yra keletas svarių priežasčių, taigi, jas žemiau ir aptarsime.

Intriguojantis serialo siužetas nepaliekantis abejingų

Paprastai tariant, serialas „Likimo karuselė“ – tai dramatiškas pasakojimas apie tradicines indų šeimas ir kartais visiškai negailestingą, konservatyviąją šalies visuomenę.

Istorija prasideda nuo dviejų pagrindinių siužeto veikėjų – jaunų merginų ir seserų Bulbul bei Pragijos. Jos labai darbščios ir atsakingos, niekuomet nepamirštančios ir visuomet pasiruošusios padėti savo šeimai.

Tiesa, jų pasaulio suvokimas yra kiek kitoks ir ne visą laiką sutampa su vyresniais savo šeimos atstovai, kurie yra žymiai labiau konservatyvūs ir besilaikantys visuomenėje vyraujančių tradicijų.

Tuo pačiu skiriasi ir šių merginų charakteriai. Bulbul – tikra lengvabūdė, linksma ir nuotaikinga, visuomet populiari draugų tarpe ir atvira. Jos sesė – visiška jos priešingybė. Pragija yra kur kas rimtesnė ir labiau tradicijų besilaikanti moteris, kelianti prioritetą šeimai prieš kitus dalykus.

Abiejų merginų gyvenimai radikaliai pasikeičia tuomet kai išaiškėja, jog jų motina planuoja jas abi sutuokti iš anksto. Nors motina nori, jog abi dukros sulauktų daug džiaugsmo ir laimės savo santuokose, greitai išaiškėja tai, jog likimas ne visada sukasi ta linkme, kuria norima, kai kalba eina apie planuotas santuokas.

Pirmoji serialo drama prasideda tuomet kai Bulbul įsimyli savo bosą Purabą. Užsimezgę santykiai, kaip paaiškės, sukels virtinę netikėtumų ir nesusipratimų. Tuo tarpu, Purabas neužtrunka įsimylėti merginos sesės Pragijos.

Dalykus dar labiau sujaukia ir Purabo brolis Abi, lengvabūdis muzikantas, įsitikinęs, jog vienintelės priežastis dėl ko Pragija nori būti su Purabu yra jo pinigai. Norėdamas sugadinti judviejų santykius, Abi priverstinai susituokia su Pragija.

Ar rimta ir konservatyvi mokytoja gali atrasti jausmus muzikantui, susituokusiam su ja vien iš reikalo?

Būtent nuo viso to ir prasideda serialas „Likimo karuselė“.

Nuostabiai parinktas aktorių kolektyvas

Viena ir pagrindinių priežasčių dėl ko serialas pakerėjo tiek žiūrovus, tiek profesionalius televizijos kritikus yra išties talentingų aktorių kolektyvas.

Jų aptarimą reikėtų pradėti nuo žinomiausio iš visų, aktoriaus Shabbir Ahluwalia atlikusio pagrindinį serialo vaidmenį – muzikanto Abi. Aktorius po daugiau nei 20 metų pertraukos sugrįžo į didįjį ekraną ir tai tikrai galima laikyti sėkmingu sugrįžimu.

Kalbant apie dvi seseris, Bulbul vaidmenį kūrinyje atliko aktorė Mrunal Thakur, savo šalyje pelniusi ne vieną prestižinį apdovanojimą. Tuo tarpu Pragijos rolė atiteko aktorei Sriti Jha. 

Žinoma, aptarimo negalime parašyti nepaminėję ir pagrindinių serialo antagonisčių. Alijos vaidmenį atliko populiari aktorė Shikha Singh, o Tanu vaidmuo buvo puikiai įkūnytas modelio Madhurima Tuli.

Kaip jau minėjome, tiek pagrindiniai aktoriai, tiek smulkesnius vaidmenis įkūniję aktoriai buvo giriami tiek paprastų žiūrovų, tiek aktorių dėl puikiai atliktų savo vaidmenų. Būtent vaidyba ir yra pagrindinis dalykas, kuris išskiria šį draminį serialą nuo kitų serialų Indijoje.

Jau daugiau kaip 6 metus rodomas serialas, jau sėkmingai parodė 1659 serialo serijas trunkančias maždaug po 20 minučių. Ko gero saugu manyti, jog artimiausiu metu serialas dar bus tikrai kuriamas ir rodomas, turint omenyje ir aukštus jo reitingus.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme dėl ko verta žiūrėti „Likimo karuselė“. Jei esate neabejingi žmogiškiems išgyvenimams ir ieškote lengvo turinio draminio serialo, šis kūrinys yra būtent jums.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *